STORZ & BICKEL wypuszcza nową limitowaną edycję VOLCANO ONYX, CRAFTY+ i MIGHTY+

Firma Storz i Bickel wypuściła na rynek nowe waporyzatory – Mighty+ (Plus), „ulepszony” Crafty+ oraz nowy kolor ONYX, który dostępny jest dla vaporizerów Volcano Hybrid, jak i Volcano Classic. Premiera zmodernizowanych produktów od Storz & Bickel została połączona z otwarciem przyjaznego dla środowiska zakładu produkcyjnego.

Minęło sporo czasu, od kiedy Storz and Bickel ostatni raz informował o modernizacjach swoich produktów. Waporyzator Volcano miał premierę w 1999 roku, a Mighty i Crafty zostały wydane w 2014 roku. Najnowszym vaporizerem od S&B jest Volcano Hybrid, który zasłynął z węża do waporyzacji, niesamowitej wydajności oraz najlepszej na rynku jakości pary. W tym artykule dowiesz się więcej o nowych zmianach w produktach Storz i Bickel.

„STORZ & BICKEL spędzili ostatnie 20 lat opracowując najbardziej prestiżowe modele waporyzatorów na świecie, konsekwentnie definiując i udoskonalając złoty standard bezpieczeństwa konsumentów i najlepszą w swojej klasie wydajność.”

Jürgen Bickel, założyciel i dyrektor zarządzający STORZ & BICKEL

Mighty+ Vaporizer

mighty plus waporyzator do suszu storz bickel

Waporyzator Mighty Plus to ulepszona wersja waporyzatora Original Mighty, który pojawił się na rynku w 2014 roku. Waporyzator Mighty jest znany ze swojej niezawodności, świetnej jakości pary i rewelacyjnej żywotności baterii. Minusem jest duży rozmiar i opcje ładowania w starszym modelu.

Nowy waporyzator Mighty+ oferuje:

 • Ładowanie przez USB-C
 • Funkcja szybkiego ładowania (ładowanie do 80% w 40 minut)
 • Superboost – natychmiastowo ustawiona maksymalna temperatura
 • Nagrzewanie w 60 sekund
 • Stojak
 • Ceramiczna komora grzewcza

To dosłownie wszystko, czego użytkownikom Mighty+ brakowało w poprzednim modelu. Chociaż niekoniecznie są to nowe lub innowacyjne ulepszenia, to są one ważne i na pewno waporyzator Mighty + ich potrzebował. Firma Storz & Bickel opublikowała również informację na temat poprawionego wyświetlacza, który w poprzedniej wersji bladł, kiedy był narażony na działanie promieni słonecznych.

Volcano Hybrid Onyx

volcano onyx edition

Pierwszym produktem ogłoszonym podczas premiery Storz & Bickel był Volcano Vaporizer z nową powłoką w kolorze ONYX. W maju 2021 roku premierę miała wersja Volcano Gold, jednak nowy kolor z pewnością przypadnie do gustu wielu amatorom waporyzacji.

Wersja ONYX będzie dostępna zarówno w wersji Volcano Hybrid, jak i Volcano Classic w tej samej cenie co oryginalne modele, 1999zł za Volcano Hybrid ONYX Edition i 1399zł za Volcano Classic ONYX Edition.

“Enhanced” Crafty+ z gniazdem USB-C

crafty onyx edition

Nowy waporyzator Crafty+ oferuje:

 • Ceramiczną komorę grzewczą
 • Szybkie ładowanie przez port USB-C
 • Jeszcze lepszy smak pary
 • Super boost – natychmiastowe podniesienie temperatury do 210° C
 • Wyizolowaną ścieżka pary
 • Obsługę za pomocą aplikacji w telefonie

Crafty+ Vaporizer pozostanie w zasadzie taki sam, z wyjątkiem ważnego dodatku – gniazda ładowania USB-C! „Ulepszony” waporyzator CRAFTY+ będzie wyposażony w port ładowania USB-C, który skraca czas ładowania o 25 minut. Chociaż nie jest to zupełnie nowy model, to szybkie ładowanie jest zdecydowanie tym, czego potrzebował Crafty+.

Chociaż pod względem żywotności baterii Crafty nadal nie będzie mógł konkurować z baterią oferowaną w Mighty + lub OG Mighty, to szybkie ładowanie jest bardzo ważnym ulepszeniem, a sam „Enhanced” Crafty+ nadal będzie kosztował 1099zł.

Crafty+ Vaporizer z ładowaniem przez USB-C trafił do sprzedaży 16 września.

„Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę dla branży dzięki innowacyjnemu podejściu do kultowej linii, obejmującej całkowicie nowy model VOLCANO wraz z ulepszeniami najbardziej poszukiwanych waporyzatorów przenośnych, aby zapewnić to, co koneserzy i kolekcjonerzy cenią najbardziej: niezrównane wrażenia z waporyzacji.” – dodał Jürgen Bickel, założyciel i dyrektor zarządzający STORZ & BICKEL.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
maxresdefault 1

Jak THC i CBD wpływają na mózg? – Prof. dr hab. Katarzyna Starowicz-Bubak, Alicja Binkowska

Mężczyzna z Singapuru skazany na śmierć za przemyt marihuany do Singapuru

Singapurczyk skazany na śmierć przez powieszenie za kilogram marihuany