Start emisji akcji Kombinatu Konopnego!

16 listopada o 16:20 startuje emisja akcji, dzięki którym każdy będzie mógł stać się współwłaścicielem konopnego biznesu!

kk kv 02C
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Kombinat Konopny założyłem początkowo jako prywatny ośrodek badawczy, w którym przez ostatnie dwa lata testowałem setki możliwych sposobów uprawy i przetwórstwa konopi. Teraz, wspólnymi siłami, uruchomiona zostanie produkcja w dwóch najbardziej obiecujących kierunkach: polskich tekstyliów konopnych oraz przystępnego cenowo CBD, które uzupełnią obecną ofertę Kombinatu (https://kombinatkonopny.pl/sklep/).

O szczegółach samej inicjatywy przeczytać można tutaj: https://www.crowdway.pl/kombinat-konopny/?utm=kkfb gdzie warto zostawić swój e-mail aby otrzymywać bieżące powiadomienia na temat akcji. W poniedziałek o jakże konopnej godzinie 16:20 pojawi się tam więcej informacji – parametry finansowe, elementy strategii itp itd. jak również to, na co wszyscy czekają – link do zakupu akcji!

Sama transakcja będzie banalna – zakupione akcje opłacamy przez tpay, otrzymujemy powiadomienie na maila i kilka tygodni/miesięcy później (nowe akcje musi zarejestrować sąd) wasze akcje będą widoczne w rejestrze akcjonariuszy! Nie trzeba mieć żadnego rachunku maklerskiego, biegać po notariuszach czy bankach. Kilka kliknięć, przelew i masz kawałek najfajniejszej konopnej firmy w Polsce! 🙂

Łącznie na inwestorów czekają akcje za 4,20 mln zł, a zapisanych na nie jest już blisko 4000 osób (!) – obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, więc nie warto czekać na ostatnią chwilę! 😉

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -