Dołącz do nas

Zdrowie

Starsze osoby używające marihuany są bardziej produktywne i czują się lepiej

Medyczna marihuana zwiększa produktywność i poprawia zdrowie wśród starszych osób

Starsze osoby mają są bardziej podatne na zmniejszenie produktywności w pracy z powodu złego stanu zdrowia i objawów, które mogą być złagodzone przez medyczną marihuanę. Badania przeprowadzone w stanach, w których
marihuana jest legalna, wykazały, że użytkownicy w wieku 51 lat i starsi doświadczyli znacznego zwiększenia wydajności w pracy i zmniejszenia bólu.

W badaniu przeprowadzonym przez John Hopkins Bloomberg School of Public Health i Temple University przeanalizowano skutki legalizacji marihuany w środowisku pracy. Badania koncentrowały się w szczególności na starszych osobach, którzy często są ignorowani w większości badań nad marihuaną i którzy teoretycznie mógłby czerpać większość korzyści z leczenia marihuaną.

Wpływ medycznej marihuany na produktywność w pracy

Badanie przeprowadzono na ponad 100 000 pacjentach w wieku powyżej 51 lat, którzy zakwalifikowali się do programów marihuany medycznej. Badani zgłaszali 4,8-procentowy spadek bólu i 6,6-procentowy wzrost „doskonałego zdrowia”. Naukowcy doszli do wniosku, że używanie marihuany do celów medycznych zwiększa produktywność w pracy, przy czym pozytywne efekty przewyższają negatywne skutki uboczne legalizacji.

Susz CBD Sklep

„Z naszych analiz wynikają trzy zasadnicze ustalenia: Po pierwsze, używanie marihuany medycznej prowadzi do niższego bólu i lepszej samooceny zdrowia wśród starszych osób dorosłych. Po drugie, stanowe prawo dotyczące marihuany medycznej prowadzi do wzrostu produktywności w pracy wśród osób starszych. Po trzecie, efekty przepisów dotyczących marihuany medycznej są największe wśród starszych osób dorosłych ze stanem zdrowia, który kwalifikowałby się do używania marihuany medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ”, ujawnia badanie.

Wyniki te są obiecujące zwłaszcza teraz, gdy oczekuje się, że ludzie będą pracować więcej i że wiek emerytalny w USA zostanie znacznie przesunięty. Według badania przeprowadzonego przez AARP stres związany z finansami jest cały czas wysoki, a połowa respondentów ma problemy ze snem z powodu długów i zmartwień. 11 procent z nich uważa, że będą musieli kontynuować pracę po ukończeniu 80 lat.

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne