- Reklama -
Banner

Spannabis 2019 – największe targi konopne w Europie już w ten weekend!

Spannabis, największe targi konopne w Europie odbędą się juz w ten weekend w Barcelonie. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 marca 2019 roku w Fira de Cornellà. Organizatorzy zapowiadają prawie 300 wystawców i obecność międzynarodowych wiodących marek w branży. Nasza ekipa wybiera się na Spannabis z kamerą, gdzie przeprowadzimy kilka wywiadów i zrobimy relację z imprezy, więc jeśli nie chcesz, aby ominęła Cię relacja z targów, to koniecznie zasubskrybuj nasz kanał na YouTube.

W ramach Spannabis Barcelona 2019 odbędzie się siódma Światowa Konferencja Konopna, podczas której prelegenci przekażą najciekawsze informacje i trendy w branży konopnej. Prelegenci, czołowi międzynarodowi liderzy i innowatorzy, podzielą się najnowszymi badaniami i najnowszymi osiągnięciami branży. Alternatywne zastosowania konopi, najnowsze wiadomości z branży konopi indyjskich w USA oraz leczenicze zastosowania konopi będą głównymi tematami poruszanymi podczas World Cannabis Conference.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Muzyka na Spannabis 2019

Jak zwykle na Spannabis nie zabraknie wyjątkowej muzyki. W tym roku zagrają światowe gwiazdy muzyki reggae, takie jak Chalart58 – Matah & Classy Horns, Sista Livity & Good Over Evil, DJ Rambla, Mina’s Collective, Warriors of Dub, Mahom Dub, Full Dub, Weeding Dub, Karlixx, Purple Rocket, Green Beats, Psygroo oraz 420 Backyard Battle.

Podczas szesnastej edycji Spannabis organizatorzy zadbali o większą powierzchnię wystawową oraz powiększenie strefy gastro.

spannabis 2019

Konferencja dla biznesmenów z branży konopnej

icbc international cannabis business conference

Tegoroczna impreza jest współorganizowana przez International Conference on Cannabis Businesses (ICBC), aby zorganizować superkonferencję mającą na celu dostarczenie wiarygodnych informacji na temat potencjału gospodarczego konopi indyjskich i możliwości, że Hiszpania stanie się jednym z kluczowych podmioty tego rynku w Europie.

Efektem współpracy jest największe wydarzenie dotyczące sieci biznesowej dla biznesmentów i inwestorów z ponad 50 różnych krajów.

A gdyby to było mało, ICBC przyzna 20,000 euro europejskiej firmie konopnej nagrodzonej w Euro Pitch Event w Barcelonie, podążając za poprzednimi edycjami tego wydarzenia, które odbyło się w Vancouver, Kanadzie i Portland. Euro Pitch Event to okazja dla zasłużonych firm nie tylko na otrzymanie nagrody pieniężnej, ale także za zaprezentowanie innowacyjnych projektów inwestorom i potencjalnym partnerom uczestniczącym w ICBC Barcelona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować