- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Snoop Dogg spalił w hotelu tyle marihuany, że włączył się alarm przeciwpożarowy i przyjechała straż pożarna

Nie, to nie był pożar. To tylko Snoop Dogg robił to, z czego znany jest najbardziej. Strażacy, którzy wpadli do pokoju hotelowego w Meloburne w Australii – po załączeniu się alarmu przeciwpożarowego – odnaleźli spokojnego rapera w oparach dymu. Cała akcja miała miejsce 23 stycznia 2014r., jednak nie wszyscy o tej sytuacji słyszeli.

snoop dogg straz pozarna strazacy marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Strażacy Owen Sullivan i James Kemp zostali wezwani do hotelu w Melbourne o godzinie 10:00. Z pewnością byli zaskoczeni, kiedy Snoop Dogg otworzył im drzwi, zaprosił ich do swojego pokoju i zaczął robić sobie z nimi zdjęcia.

“To było dość zabawne,” powiedział starszy oficer  Bowen. “Mieliśmy szczęście poznać samego pana Snoopa. Poprosił o zdjęcia z nami, ponieważ stwierdził, że zawsze chciał być strażakiem.”

Snoop Dogg opublikował zdjęcie na instagramie, które otrzymało ponad 30.000 polubień.

Fire dept Shut it down !!

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

- Reklama - Cannabis Light logo

Blew it down !!

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Strażak Bowen opisał rapera i jego załogę jako miłą i przyjazną. “Gdybyś nie wiedział, kim oni są, pomyślałbyś, że są bardzo przyjaznymi, zwykłymi ludźmi.”

Strażacy nie skomentowali jednak tego, co spowodowało, że załączył się alarm. Wiadomo jednak, że załączenie się alarmu nie było spowodowane ogniem.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Pięć dni po udostępnieniu na Instagramie zdjęć ze strażakami, Snoop udostępnił kolejne zdjęcie, na którym pali marihuanę w hotelu Grand Coast. Co mogło więc spowodować włączenie się alarmu? Chyba nie trudno się domyślić.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -