- Reklama -
Banner

Snoop Dogg spalił w hotelu tyle marihuany, że włączył się alarm przeciwpożarowy i przyjechała straż pożarna

Nie, to nie był pożar. To tylko Snoop Dogg robił to, z czego znany jest najbardziej. Strażacy, którzy wpadli do pokoju hotelowego w Meloburne w Australii – po załączeniu się alarmu przeciwpożarowego – odnaleźli spokojnego rapera w oparach dymu. Cała akcja miała miejsce 23 stycznia 2014r., jednak nie wszyscy o tej sytuacji słyszeli.

Strażacy Owen Sullivan i James Kemp zostali wezwani do hotelu w Melbourne o godzinie 10:00. Z pewnością byli zaskoczeni, kiedy Snoop Dogg otworzył im drzwi, zaprosił ich do swojego pokoju i zaczął robić sobie z nimi zdjęcia.

“To było dość zabawne,” powiedział starszy oficer  Bowen. “Mieliśmy szczęście poznać samego pana Snoopa. Poprosił o zdjęcia z nami, ponieważ stwierdził, że zawsze chciał być strażakiem.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Snoop Dogg opublikował zdjęcie na instagramie, które otrzymało ponad 30.000 polubień.

Fire dept Shut it down !!

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)


Blew it down !!

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Strażak Bowen opisał rapera i jego załogę jako miłą i przyjazną. “Gdybyś nie wiedział, kim oni są, pomyślałbyś, że są bardzo przyjaznymi, zwykłymi ludźmi.”

Strażacy nie skomentowali jednak tego, co spowodowało, że załączył się alarm. Wiadomo jednak, że załączenie się alarmu nie było spowodowane ogniem.

Pięć dni po udostępnieniu na Instagramie zdjęć ze strażakami, Snoop udostępnił kolejne zdjęcie, na którym pali marihuanę w hotelu Grand Coast. Co mogło więc spowodować włączenie się alarmu? Chyba nie trudno się domyślić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować