- Reklama -
Banner

Snoop Dogg i zaskakujący zwrot akcji w sprawie “rzucenia marihuany”

Snoop Dogg, legenda hip-hopu, zaskoczył fanów ogłaszając, że “rzuca palenie“. Wiele osób zinterpretowało to jako odejście od jego znanej miłości do marihuany.

Wpływ tej deklaracji był natychmiast odczuwalny na rynkach finansowych. Akcje firm związanych z branżą marihuany doświadczyły spadku, co pokazuje, jak ogromny wpływ mają celebryci na percepcję i wartość rynkową powiązanych z nimi branż.

Raper początkowo nie określił, czy rezygnuje z marihuany, a jego przedstawiciele nie odpowiedzieli na pytania fanów i dziennikarzy. Sam Snoop poprosił fanów, aby „uszanowali jego prywatność”.

Kilka dni później Snoop Dogg powrócił na media społecznościowe z nowym ogłoszeniem. W krótkim filmie, którym podzielił się z fanami, ujawnił, że jego wcześniejsze oświadczenie było żartem. Mówił o “rzuceniu palenia”, ale chodziło mu o dym z kominka na zewnątrz, a nie o marihuanę.

Okazało się, że cała akcja to chwyt marketingowy. Raper został twarzą nowego produktu – bezdymnego kominka ogrodowego marki Solo Stove.

“Kocham spędzać czas przy ogniu, ale dym był zbyt dokuczliwy,” wyjaśniał Snoop Dogg w komunikacie prasowym. “Solo Stove zmieniło zasady gry, eliminując dym. Teraz mogę cieszyć się czasem z rodziną i przyjaciółmi, nie martwiąc się o ubrania pachnące dymem” – mówi Snoop w reklamie kominków Solo Stove.

Ten zwrot akcji wywołał mieszane reakcje. Wielu fanów doceniło jego poczucie humoru, podczas gdy inni byli zaskoczeni lub rozczarowani. Jednakże, ten incydent rzuca światło na znaczenie wpływowych osób w kształtowaniu opinii publicznej oraz na to, jak ich działania wpływają na rynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować