Sławny baron narkotykowy El Chapo wypowiada wojnę ISIS

Najbardziej poszukiwany baron narkotykowy na świecie, Joaquin “El Chapo” Guzmán, wysłał groźbę do lidera państwa islamskiego – Abu Bakr Al Baghdadi, po tym jak jedna z przesyłek jego kartelu została zniszczona przez ISIS.

el chapo wypowiada wojnę ISIS
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Kartel dał jasny znak ISIS, że popełnili wielki błąd niszcząc przesyłki Kartelu z Sinaloa. Mail wyciekł po tym, jak został wysłany i zaszyfrowany bezpośrednio do Abu Bakr Al Baghdadi.

Nie jesteś żołnierzem. Jesteście niczym pokorna suka . Wasz Bóg nie może cię uratować od prawdziwego strachu, że moi ludzie będą polować na ciebie, jeśli w dalszym ciągu będziesz wpływać na moje działania.

Moi ludzie cie zniszczą. Świat nie jest twój, żeby nim rządzić. Współczuję następnemu synowi dz**ki, która próbuje ingerować w działalność Kartelu z Sinaloa. Będę musiał wyrwać z niego serce i język.

El Chapo, aka “Shorty” ucieka przed policją po tym, jak uciekł z więzienia o zaostrzonym rygorze w lipcu. Jest poszukiwany przez Interpol, Meksyk i Stany Zjednoczone. Za podanie informacji, które doprowadzą do znalezienia El Chapo oferowane jest 5 mln dolarów.

źródło: CartelBlog

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -