- Reklama -
Banner

Sędzia: “Nie byłbym w stanie żyć ze sobą, gdybym wysłał Cię do więznienia”

“Wiesz, że zwykle kara pozbawienia wolności jest nieunikniona dla tego rodzaju przestępstwa, ale nie byłbym w stanie żyć ze sobą, gdybym wysłał Cię do więzienia”, powiedział sędzia William Hart.

Wydaje się, że wymiar sprawiedliwości może się zmienić po tym, jak sędzia William Hart uniewinnił mężczyznę który został dwa razy złapany za hodowanie marihuany w celu leczenia gardła uszkodzonego po przejściu radioterapii.

Ten człowiek to skromny 65 letni Jonathan Yates, u którego zdiagnozowano raka języka kilka lat temu. Udało mu się przejść niebezpieczną radioterapię na raka gardła, który niszczył i powodował ból każdego dnia.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po wypróbowaniu wszystkich legalnych farmaceutyków, Jonathan spróbował marihuany i stwierdził, że jest ona jedyną substancją która może zmniejszyć jego cierpienie.

Yates podjął inicjatywę, aby hodować marihuanę do celów medycznych w swoim domu w Brockworth. Niestety policja aresztowała go za uprawę w 2011 roku otrzymując ostrzeżenie.

Uparcie odmawiając uległości wobec państwa, Yates nadal uprawiał lecznicze zioło, dopóki nie został złapany z 36 roślinami.

W głębi duszy, sędzia Hart wiedział, że złamał prawo, jednak odmówił mu więzienia lub nawet wyroku w zawieszeniu.

“To jest człowiek który naprawdę jest bardzo chory, a jedyne co łagodzi jego ból to marihuana. Uzyskał on nasiona konopi od siostry, która chciała pomóc mu ulżyć w cierpieniach bez konieczności polegania na dilerach.”

“W przeszłości została mu przepisana morfina która powodowała u niego wiele dolegliwości.”

“Jest to próba samoleczenia nielegalną substancją. On wie, że jest ona nielegalna, ale jest to jedyna rzecz która pomaga mu w uśmierzeniu bólu.”

Poza salą sądową, pacjent medycznej marihuany stanął w zachwycie ze swoimi wnukami i swoim ochrypłym głosem nazwał sędziego “wspaniały człowiek”

“Oczywiście wiem, że marihuana jest nielegalna w tym kraju, ale nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć miejsca na świecie gdzie jest to legalne – Stany Zjednoczone, RPA, Brazylia, niektóre części Australii, Holandia, Turcja, Hiszpania. Wszystkie one umożliwiają one uprawę konopi dla potrzeb medycznych.”

 

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować