- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Sędzia: “Nie byłbym w stanie żyć ze sobą, gdybym wysłał Cię do więznienia”

“Wiesz, że zwykle kara pozbawienia wolności jest nieunikniona dla tego rodzaju przestępstwa, ale nie byłbym w stanie żyć ze sobą, gdybym wysłał Cię do więzienia”, powiedział sędzia William Hart.

sedzia-uniewinnil-za-medyczna-marihuane
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wydaje się, że wymiar sprawiedliwości może się zmienić po tym, jak sędzia William Hart uniewinnił mężczyznę który został dwa razy złapany za hodowanie marihuany w celu leczenia gardła uszkodzonego po przejściu radioterapii.

Ten człowiek to skromny 65 letni Jonathan Yates, u którego zdiagnozowano raka języka kilka lat temu. Udało mu się przejść niebezpieczną radioterapię na raka gardła, który niszczył i powodował ból każdego dnia.

Po wypróbowaniu wszystkich legalnych farmaceutyków, Jonathan spróbował marihuany i stwierdził, że jest ona jedyną substancją która może zmniejszyć jego cierpienie.

Yates podjął inicjatywę, aby hodować marihuanę do celów medycznych w swoim domu w Brockworth. Niestety policja aresztowała go za uprawę w 2011 roku otrzymując ostrzeżenie.

- Reklama - Cannabis Light logo

Uparcie odmawiając uległości wobec państwa, Yates nadal uprawiał lecznicze zioło, dopóki nie został złapany z 36 roślinami.

W głębi duszy, sędzia Hart wiedział, że złamał prawo, jednak odmówił mu więzienia lub nawet wyroku w zawieszeniu.

“To jest człowiek który naprawdę jest bardzo chory, a jedyne co łagodzi jego ból to marihuana. Uzyskał on nasiona konopi od siostry, która chciała pomóc mu ulżyć w cierpieniach bez konieczności polegania na dilerach.”

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“W przeszłości została mu przepisana morfina która powodowała u niego wiele dolegliwości.”

“Jest to próba samoleczenia nielegalną substancją. On wie, że jest ona nielegalna, ale jest to jedyna rzecz która pomaga mu w uśmierzeniu bólu.”

Poza salą sądową, pacjent medycznej marihuany stanął w zachwycie ze swoimi wnukami i swoim ochrypłym głosem nazwał sędziego “wspaniały człowiek”

“Oczywiście wiem, że marihuana jest nielegalna w tym kraju, ale nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć miejsca na świecie gdzie jest to legalne – Stany Zjednoczone, RPA, Brazylia, niektóre części Australii, Holandia, Turcja, Hiszpania. Wszystkie one umożliwiają one uprawę konopi dla potrzeb medycznych.”

 

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -