- Reklama -
Banner

Rodzice palący marihuanę, z zaangażowaniem oglądają bajki ze swoimi dziećmi

Jeśli bycie dobrym rodzicem oznacza oglądanie bajek ze swoimi dziećmi, to dla wielu rodziców marihuana wydaje się być rozwiązaniem, które pomaga im po raz piętnasty oglądać ten sam odcinek Świnki Peppy.

Zgodnie z nową ankietą przeprowadzoną przez Miner and Co. w Nowym Jorku, ośmiu na dziesięciu rodziców, którzy używają marihuany przyznaje, że regularnie oglądają telewizję ze swoimi dziećmi po sesji palenia trawki. Twierdzą również, że konopie indyjskie poszerzają swoją świadomość i sprawiają, że stają się bardziej “zaangażowani, obecni i uważni”,- wskazuje raport Adweeka.

Krzywdzące stereotypy

via GIPHY

Przez dziesięciolecia rodzice palący marihuanę bali się przyznać, nawet anonimowo, że marihuana odegrała ważną rolę w ich życiu. Być może dzieje się tak dlatego, że żaden rodzic nie chce wizyty ani policji, ani Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Ale to się powoli zmienia, podobnie jak stereotypy, że ludzie używający marihuany nie mogą być dobrymi rodzicami. Dziewięciu na dziesięciu rodziców biorących udział w badaniach na temat palenia trawki określiło się również jako “profesjonalni, aktywni, otwarci, namiętni, uważni, obecni, zaangażowani i zrelaksowani”.

Prowadzący badania stwierdzili, że konopie indyjskie mają pozytywny wpływ na tych rodziców, ponieważ “potrafią odłożyć na bok niecierpliwość, która jest tak zakorzeniona w dzisiejszym dorosłym życiu i poświęcić czas na czytanie i wzmocnienie więzi ze swoimi dziećmi”.

Ci rodzice twierdzą, że konopie indyjskie pozwalają im się bardziej zaangażować w dyskusje o programach telewizyjnych z dziećmi. Co ciekawe, 80 procent tych rodziców jest również bardziej skłonnych do szukania bajek i programów z własnego dzieciństwa, aby pokazać je następnego pokoleniu.

Waporyzacja i jedzenie zamiast palenia

via GIPHY

“Stereotyp palacza marihuany jest tak powszechny i trwały w telewizji i mediach, że nadal piętnuje tych, dla których konopie indyjskie są częścią ich aktywnego i zdrowego stylu życia” – powiedział Robert Miner, prezes Miner & Co. Studio.

Ośmiu na dziesięciu rodziców uczestniczących w badaniach twierdzi, że są szczególnie uważni i dyskretni co do konsumpcji konopi indyjskich. Stwierdzili również, że są ostrożni w kwestii nadużywania i że częściej konsumują produkty spożywcze z THC przed oglądaniem telewizji ze swoimi dziećmi, niż palą lub ją waporyzują.

Waporyzacja jest lepszym rozwiązaniem dla rodziców, ponieważ jest zdrowsza od tradycyjnego palenia, mniejsza ilość suszu wystarcza, aby osiągnąć ten sam efekt co podczas palenia, a sama chmura jest delikatniejsza, bardziej dyskretna i szybko ulatnia się z pomieszczenia. Jesteś rodzicem, który pali ziółko? Zrób sobie prezent i kup vaporizer!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować