- Reklama -
Banner

Prezydent Obama krytykuje młodych ludzi, którzy chcą legalizacji marihuany

Prezydent Obama często ma do czynienia z młodymi Amerykanami, którzy drążą temat legalizacji marihuany. Zazwyczaj traktuje ich z entuzjazmem bo sam palił w latach młodości i wie, że gdyby wtedy został aresztowany za posiadanie marihuany, to dziś nie byłby jednym z najważniejszych polityków na świecie.

Barack Obama twierdzi, że młodzi wybory zbytnio dbają o temat legalizacji. Niedawny wywiad ujawnił, że marihuana jest najczęstszym pytaniem jakie pada od czytelników w stronę Barack’a Obamy.

“To nie powinno być największym priorytetem młodzieży. Rozumiem, że może być to ważne dla młodych ludzi. Ale należy też myśleć o zmianach klimatu,  gospodarki, pracy, wojnie i pokoju”, powiedzieł prezydent USA.

Przykro mi, ale gdybyś zalegalizował marihuanę, mogłoby to być uznawane za największą zasługę podczas Twojej kadencji“, powiedział reporter.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Chciałbym oddzielić kwestię legalizacji marihuany od zachęcania do jej stosowania“, powiedział Obama. “Nie ma wątpliwości, że nasz wymiar sprawiedliwości jest skierowany na rozprawienie się z nieszkodliwymi palaczami. Państwo wydaje na to ogromne pieniądze.

Wydaje się, że prezydent Stanów Zjednoczonych widzi nadzieję na horyzoncie tej skomplikowanej sprawy.

Aktualnie USA w dalszym ciągu wydaje miliardy dolarów na egzekwowanie prawa, które zakazuje korzystania z marihuany, a mimo to czarny rynek nadal jest kontrolowany przez kartele narkotykowe i gangi, które używają przemocy, aby chronić swoje zyski.

Waszyngton i Kolorado wyeliminowało z rynku kartele i gangi legalizując marihuanę. Po co kupować od dilera skoro można iść do sklepu i mieć pewność co się kupuje? Ten tok rozumowania powinni mieć nasi politycy.

Pełny wywiad poniżej:

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować