Strona główna Aktualności PotBotics przeanalizuje Twój mózg i wybierze idealną odmianę marihuany dla Ciebie

PotBotics przeanalizuje Twój mózg i wybierze idealną odmianę marihuany dla Ciebie

0
PotBotics przeanalizuje Twój mózg i wybierze idealną odmianę marihuany dla Ciebie

Wyobraź sobie świat, w którym można nosić kask, który określa jaki dokładnie szczep marihuany najlepiej by się dla Ciebie nadawał. Wybieranie idealnej odmiany byłoby tak łatwe, jak ubieranie się rano. Widząc rozwój firmy PotBotics, można stwierdzić, że nie jesteśmy daleko od tej wizji.

PotBotics jest pierwszą firmą, która łączy konopie, robotykę i sztuczną inteligencję. Firma z siedzibą w Palo Alto jest w trakcie opracowywania trzech głównych produktów, które zmienią reguły konopnej gry.

NanoPot

potbiotics-weed-1

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

NanoPot jest czytnikiem DNA, który skanuje nasiona marihuany w celu optymalizacji zysku plantatorów. Zasadniczo, skanuje i analizuje icih nasiona konopi pod względem biologii molekularnej aby lepiej zrozumieć, jak dokładnie należy uprawiać rośliny. Dzięki tej informacji, NanoPot dale konkretny plan na rozwój rośliny pod względem jej wydajności.

BrainBot

potbiotics-brainbot

BrainPot jest jeszcze ciekawszy. Bezprzewodowy kask odczytuje Twoje fale mózgowe i pomaga lekarzom analizować pacjenta pod względem kannabinoidów, więc lekarz wie dokładnie, jaki stosunek kannabinoidów będzie dla Ciebie odpowiedni. To ogromy postęp w badaniach medycznych, ponieważ jak dotąd recepty na medyczną marihuanę zostały wystawiane za pomocą prób i błędów.

BrainPot może zrewolucjonizować nie tylko konsumpcję marihuany, ale również sposób przepisywania medycznej marihuany, w oparciu o danego pacjenta.

PotBot

potbiotics-potbot-1

PotBiotics stworzył także PotBot, program rekomendujący daną odmianę marihuany, który wykorzystuje własne algorytmy w celu polecenia danego szczepu dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu matrycy kannabinoidów składającej się z danych naukowych i opinii pochodzących od pacjentów, pozwala on pacjentom wybrać najlepszą odmianę dla ich potrzeb.

 Osobisty asystent

Co jeszcze ciekawsze – powstanie aplikacja na smartfony, która będzie możliwa do zakupu i będzie ona swego rodzaju sztuczną inteligencją.

Aplikacja będzie przeznaczona do analizy mowy i będzie się z Tobą angażować w obustronną komunikację, aby zdecydować, który szczep będzie najlepszy. Przychodnie będą mogły również skorzystać z całego systemu sprzedaży, aby zwiększyć bezpieczeństwo i sprzedaży i przyspieszyć realizację zamówień.

Wybranie odpowiedniego szczepu

potbiotics-trichomes

Co jest szczególnie interesujące w PotBotics, to sposób łączenia marihuany z klientem za pomocą kannabinoidów a nie konkretnych odmian. To pomaga użytkownikowi w pełni zrozumieć, jaki stosunek kannabinoidów powinien być w danej odmianie zamiast polecać im konkretny szczep.

Jak to działa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj