- Reklama -
Banner

Policja w Vancouver może palić marihuanę po służbie

Zwykle policjanci, nawet w stanach z zalegalizowaną marihuaną, nadal nie są zbyt otwarci na używanie jej i liberalizowanie przepisów dotyczących konopi indyjskich. Ale widocznie policja w Vancouver ma inne poglądy.

Departament Policji w Vancouver twierdzi, że nie będzie nakładał żadnych ograniczeń na swoich funkcjonariuszy za używanie marihuany po służbie, kiedy w przyszłym miesiącu marihuana w Kanadzie stanie się legalna. Jedyne zasady, które będą egzekwować, to pełna gotowość do służby wraz z rozpoczęciem pracy.

Używanie marihuany wśród pozostałych urzędników

Kanada miała już wiele ustaw dotyczących używania marihuany przez urzędników, które prawdopodobnie zaszokowałyby nawet Amerykanów. Na przykład Kanadyjskie Siły Zbrojne mówią, że żołnierze muszą powstrzymać się od używania marihuany w ciągu ośmiu godzin przed zgłoszeniem się do służby lub na 24 godziny przed rozpoczęciem posługiwania się bronią palną.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Królewska kanadyjska policja konna nie ujawniła swoich ustaleń na okres, kiedy marihuana w Kanadzie stanie się legalna. Wiadomo jednak, że zakazanie funkcjonariuszom używania konopi nie będzie jej częścią tych ustaleń.

Armia Stanów Zjednoczonych nadal zakazuje wszystkim żołnierzom używania konopi indyjskich. Nawet siły policyjne w stanach lub miastach z zalegalizowaną marihuaną nadal zakazują swoim oficerom używania konopi indyjskich. Być może kanadyjskie zasady doprowadzą do bardziej postępującej polityki dotyczącej używania marihuany przez urzędników państwowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować