- Reklama -
Banner

Pierwsza klinika konopna w Wielkiej Brytanii została otwarta w Manchesterze

Pierwsza specjalistyczna klinika konopna w Wielkiej Brytanii została otwarta w Greater Manchester. Powstanie kliniki jest efektem decyzji rządu, aby lekarze mogli przepisywać pacjentom leki na bazie konopi indyjskich.

Lekarze w Wielkiej Brytanii decyzje muszą podejnować indywidualnie, a pacjent może otrzymać receptę na medyczną marihuanę tylko wtedy, gdy leczenie farmakologiczne nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Dyrektorem klinicznym w prywatnym ośrodku zdrowia Beeches, jest profesor Mike Barnes, który pomógł w zdobyciu pierwszego zezwolenia na używanie marihuany do celów medycznych dla chłopca cierpiącego na padaczkę.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Pacjenci cierpiący na przewlekły ból i inne poważne schorzenia neurologiczne lub psychiatryczne domagają się tego rodzaju leczenia. Ta klinika będzie stanowić opcję ratunkową dla tych, którzy odkryli, że inne metody leczenia są nieskuteczne. Dzięki temu Wielka Brytania staje na równi z innymi krajami, jeśli chodzi o leczenie bólu. – powiedział Mike Barens.

W wywiadzie dla The Times szefowie kliniki powiedzieli, że pacjenci muszą zapłacić około 200 funtów za wizytę u lekarza, a następnie 600 do 700 funtów miesięcznie za prywatną receptę.

Mam nadzieję, że z czasem pacjenci w całym kraju, a nie tylko w Manchesterze, będą mieli dostęp do leku, którego potrzebują”. – dodał Barens.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować