- Reklama -
Banner

Northern Lights: Jedna z najstarszych odmian indica

Northern Lights to jedna z najbardziej nowoczesnych odmian marihuany we współczesnych czasach, chociaż jest to szczep, który otrzymał miano legendarnego jeszcze przed 2000 rokiem. Ta wyjątkowa odmiana z afgańskimi genami ma już status mitycznego szczepu wśród hodowców, użytkowników rekreacyjnych i medycznych.

Jak wszystkie legendy, historia Northern Lights jest owiana tajemnicą. Jak powstała ta odmiana i kto jest odpowiedzialny za jej stworzenie? Wiadomo na pewno, że Northern Lights, któego znamy i kochamy, przedostał się z przedmieść Seattle do Amsterdamu około 1985 roku, gdzie Neville Shoenmaker i jego bank nasion Seed Bank (Później przekształcony w Sensi Seeds) – rozwinął go dalej.

Istnieją trzy fenotypy odmiany Northern Lights, ponumerowane tak, jak były pierwotnie ponumerowane z nasion użytych w 1985 roku:

Northern Lights #5 to potęga całej rodziny i królowa odmian indica. Northern Lights #1 i #2 są często używane do tworzenia nowych odmian, ponieważ dodają świetnego smaku i haju charakterystycznego dla odmian z genami NL.

Northern Lights #1 i # 2 są same w sobie wybitne, ale gdy są krzyżowane z innym szczepem, tworzą smak i zapach rozpoznawany przez wielu koneserów na całym świecie, a także efekt mocniejszej grawitacji i mocno psychoaktywnego działania.

Historia i właściwości medyczne

northern lights historia medyczne zastosowanie

Dokładna linia genetyczna i historia Northern Light są ukryte w tajemnicy, ale ogólnie uważa się, że jest to mieszanka dwóch odmian lokalnie rosnących odmian indica z Tajlandii i Afganistanie. Wiemy, że odmiana została udoskonalona w Holandii i dopiero w ostatnich latach zaczęła docierać do Ameryki.

Podobnie jak większość odmian konopi z genami Indiki, Northern Lights jest wysoce zalecany do wieczornego użytku i leczenia bezsenności. Jest to jeden z najczystszych szczepów Indica (95%. Indica, 5%. Sativa), co czyni go wysoce uspokajającą odmianą. Często jest również wybierany w celu złagodzenia skutków stresu i lęku. Wielu wybiera Northern Lights w walce z przewlekłym bólem. Silne działanie wzmagające apetyt jest pożądane przez osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, a także przez osoby w trakcie chemioterapii.

Rośliny Northern Lights

rosliny northern lights

Northern Lights to roślina dość łatwa do uprawy. Po stosunkowo krótkim okresie kwitnienia, około 7-8 tygodni, hodowcy otrzymują wspaniałe plony. Nawet początkujący hodowca zostanie zaskoczony ilością kwiatów, które zbierze przy pierwszej uprawie.

Jest to niezwykle stabilna odmiana znana ze swojej przewidywalności. Rośliny odmiany Northern Light rosną szybko, są zwarte i bardzo gęste. Gdyby był to człowiek, z pewnością byłby to trójboista siłowy.

Northern Lights słynie z wysokiej odporności. Jest to roślina odporna na choroby i szkodniki, która nie jest podatna na pleśń, jest odporna na przędziorki i bardzo łatwa w uprawie przy niewielkim zaangażowaniu ze strony hodowcy. To sprawia, że ​​Northern Lights doskonale nadaje się do uprawy na zewnątrz w nieco chłodniejszym klimacie.

Mykożerca - producent bezobsługowych growkitów grzybów psylocybinowych

Uprawiany na zewnątrz nie lubi zbyt dużej wilgoci w glebie, a lubi niewielką ilość składników odżywczych dodanych do gleby. Dobrze dostosowuje się do wszelkiego rodzaju doniczek i potwornie się rozciąga, jeśli otrzyma dobre światło na początku sezonu.

Niezbyt intensywny aromat i łatwa uprawa w połączeniu z dużymi plonami i wyjątkową produkcją żywicy sprawiają, że Northern Lights jest jedną z najlepszych odmian Indica – zarówno pod względem wysokiej jakości kwiatów pożądanych przez koneserów, jak i bardzo satysfakcjonujących zbiorów, które zadowolą każdego hodowcę.

Nasiona Northern Lights

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 

Mogą Cię zainteresować