Największy na świecie Kościół Konopi zostanie otwarty 20 kwietnia!

0
1983

Międzynarodowy Kościół Marihuany zostanie otwarty 20 kwietnia w parku West Washington w Denver. Kościół – prowadzony przez Ministerstwo Wysokości (ang. Elevation Ministries) będzie służył jako “Dom duchowy dla dorosłych, którzy chcą stać się najlepszą wersją samego siebie za pomocą kwiatu konopi – sakramentu uważanego za dar.”

“Członkowie Kościoła nazywają się Elevationists. Naszym życiem jest to, że indywidualna podróż duchowa i poszukiwanie sensu jest odkrywaniem samego siebie, a przyspieszyć i pogłębić to można za pomocą marihuany.”

“Elevationists nie twierdzą, że nie ma boskiego autorytetu ani autorytarnej struktury organizacyjnej. Dlatego też zapraszamy osoby z wszystkich środowisk religijnych i kulturalnych do odwiedzenia naszej kaplicy i wzięcia udziału w wolontariacie, obchodach i medytacji.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Według Brileya Hale, rzecznika kościoła, członkowie Elevation Ministries spotkają się w nowo wyremontowanej kaplicy 20 kwietnia (4/20), aby zachęcić innych do przyłączenia się.

Kaplica, która została wyremontowana w ubiegłym roku, ma ponad sto lat.

kosciol konopi wnetrze

“Byliśmy tak szczęśliwi, że znaleźliśmy przestrzeń, która miała już historię duchową i że mogliśmy zachować ten element w naszej działalności.” mówi Hale.

“To wielki zaszczyt, aby móc zamienić budynek w takie miejsce, zamiast patrzeć jak przekształca się w mieszkanie, lub zostaje opuszczony i przyciąga przestępców.”

Kiedy kościół zostanie otwarty, mówi się, że Międzynarodowy Kościół Marihuany zostanie największym kościołem konopnym na świecie.

Nowa religia: Pierwszy na świecie Kościół wyznawców Konopi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj