- Reklama -
Banner

Największe na świecie bongo zagości w Muzeum Marihuany w Las Vegas

Jedno z pierwszych muzeów marihuany w Las Vegas dostanie niezły prezent, który pomoże upamiętnić trwającą legalizację marihuany. Cannabition Cannabis Museum zostać otwarte 20 września, a pierwszym planie znajduje się główna atrakcja muzeum – największe na świecie bongo – Bongzilla.

Post udostępniony przez Keneh Ventures (@kenehventures)

Jak donosi LA Times, największe na świecie bongo waży 360 kilogramów i ma ponad 7 metrów długości. Otaczać je będą dwukondygnacyjne schody, aby odwiedzający mogli przyjrzeć się bliżej. Władze muzeum twierdzą, że do cybucha zmieści się około 100g marihuany.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Post udostępniony przez Mark Strazisar (@markstraz)


Cannabition Cannabis Museum ma ponad 800 metrów kwadratowych, 12 sal ekspozycyjnych oraz mnóstwo sklepów, które zadowolą konsumentów i miłośników konopi indyjskich.

J.J. Walker, założyciel muzeum, twierdzi, że ekspozycja roślin konopi jeszcze bardziej wzbogaci i tak już rozwijającą się gałąź marihuany rekreacyjnej w stanie Nevada.

Post udostępniony przez Cannabition (@cannabition)

Bongzilla, bo tak nazywa się największe bongo stworzone przez 47-letniego Jasona Harrisa – artystę, który od wielu lat tworzy bonga. Harris twierdzi, że jego bongo może być początkiem czegoś wspaniałego w Las Vegas i sugeruje, że miasto może stać się następnym Amsterdamem.

“Las Vegas będzie nowym Amsterdamem świata”, powiedział do LA Times.

Cannabition Cannabis Museum będzie otwarte codziennie od 4:20 po południu (z jasnego powodu) i pozostanie otwarte do północy. Bilety będą kosztowały 24,20$ dla odwiedzających i 14,20$ dla mieszkańców Nevady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować