- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Największe na świecie bongo zagości w Muzeum Marihuany w Las Vegas

Jedno z pierwszych muzeów marihuany w Las Vegas dostanie niezły prezent, który pomoże upamiętnić trwającą legalizację marihuany. Cannabition Cannabis Museum zostać otwarte 20 września, a pierwszym planie znajduje się główna atrakcja muzeum – największe na świecie bongo – Bongzilla.

najwieksze na swiecie bongo las vegas
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Post udostępniony przez Keneh Ventures (@kenehventures)

Jak donosi LA Times, największe na świecie bongo waży 360 kilogramów i ma ponad 7 metrów długości. Otaczać je będą dwukondygnacyjne schody, aby odwiedzający mogli przyjrzeć się bliżej. Władze muzeum twierdzą, że do cybucha zmieści się około 100g marihuany.

Post udostępniony przez Mark Strazisar (@markstraz)


Cannabition Cannabis Museum ma ponad 800 metrów kwadratowych, 12 sal ekspozycyjnych oraz mnóstwo sklepów, które zadowolą konsumentów i miłośników konopi indyjskich.

J.J. Walker, założyciel muzeum, twierdzi, że ekspozycja roślin konopi jeszcze bardziej wzbogaci i tak już rozwijającą się gałąź marihuany rekreacyjnej w stanie Nevada.

- Reklama - Cannabis Light logo

Post udostępniony przez Cannabition (@cannabition)

Bongzilla, bo tak nazywa się największe bongo stworzone przez 47-letniego Jasona Harrisa – artystę, który od wielu lat tworzy bonga. Harris twierdzi, że jego bongo może być początkiem czegoś wspaniałego w Las Vegas i sugeruje, że miasto może stać się następnym Amsterdamem.

“Las Vegas będzie nowym Amsterdamem świata”, powiedział do LA Times.

Kup waporyzator w sklepie VapeFully

Cannabition Cannabis Museum będzie otwarte codziennie od 4:20 po południu (z jasnego powodu) i pozostanie otwarte do północy. Bilety będą kosztowały 24,20$ dla odwiedzających i 14,20$ dla mieszkańców Nevady.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -