- Reklama -
Banner

Najlepsze elektroniczne vaporizery przenośne do 500 zł – wydanie 2018

Na polskim rynku można kupić coraz więcej vaporizerów w przedziale cenowym do 500 zł. Trzeba jednak być ostrożnym – obok urządzeń, które działają bez zarzutu można znaleźć także takie, które pozostawiają wiele do życzenia.

Niejednokrotnie niski koszt vaporizera niesie za sobą niską jakość wykonania, co w konsekwencji może być nawet niebezpieczne dla zdrowia. Nasz tekst przybliży Ci, które z dostępnych aktualnie vaporizerów z segmentu do 500 zł najlepiej spełnią Twoje oczekiwania i jednocześnie będą w pełni bezpieczne dla zdrowia.

W segmencie do 500 zł pojawiło się ostatnio sporo nowych urządzeń, które zasługują na krótką prezentację. Uwaga – w poniższym zestawieniu uwzględniliśmy jedynie vaporizery elektroniczne!

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

XVape Fog Vaporizer – konwekcja na każdą kieszeń!

x vape fog

XVape  Fog Vaporizer na rynku pojawił się niedawno i podejrzewamy, że nieźle na nim namiesza, nie tylko w Polsce. Jego hybrydowe ogrzewanie z przewagą konwekcji (czyli ogrzewania strumieniem gorącego powietrza) sprawia, że zarówno smak, jak i jakość pary jest znacznie lepsza niż w przypadku urządzeń kondukcyjnych, dominujących w tym segmencie z racji na niższy koszt zastosowanej w nich technologii. XVape Fog może śmiało konkurować z kosztowniejszymi urządzeniami, od których nie odstaje zbytnio pod względem jakości.

Komora grzewcza jest wykonana ze stali nierdzewnej, a jej niewielki rozmiar – mieści ona ok. 0.15 g luźno wsypanego suszu – nie przeszkadza w tym, aby Fog dostarczył nam długich i przyjemnych sesji, składających się z  licznych zaciągnięć. Biorąc te czynniki pod uwagę możemy więc stwierdzić, że oprócz wydajności i wysokiej jakości pary, urządzenie zapewni nam niezwykłą oszczędność materiału.

5 ustawień temperatury w zakresie 180-220 stopni umożliwia zróżnicowane inhalacje przy pomocy najpopularniejszych ziół. Warto w tym miejscu zaznaczyć również, że nagrzewanie trwa jedynie 20-30 sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Niezwykle ważnym aspektem jest również wymienna bateria typu 18650. Możemy dokupić zapasową baterię i w razie potrzeby dokonać wymiany pustej na naładowaną, co jest wygodnym rozwiązaniem i nie wiąże się z dużymi kosztami. Niemal w pełni konwekcyjne ogrzewanie i niesłychana jakość pary produkowanej przez ten vaporizer sprawia, że w tej cenie to zdecydowanie jeden z  najlepszych wyborów.

Fenix Mini Vaporizer – fenomenalna dyskrecja!

fenix mini

Kolejny ciekawy vaporizer z przedziału do 500 zł to Fenix Mini Vaporizer.

„Wcześniejsze modele z serii Fenix nie spełniły naszych oczekiwań, choć zostały wyprodukowane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Fenix Mini Vaporizer jest zatem pierwszym vaporizerem z tej serii, który wprowadziliśmy do naszej oferty. Powód jest prosty – działa on po prostu świetnie”. – komentuje Ryszard Fazowski z firmy VapeFully.

Jak sama nazwa wskazuje, jednym z największych atutów Fenix Mini jest niewielki rozmiar – ukrycie go nawet w drobnej dłoni nie powinno stanowić żadnego problemu. Jego rozmiar oraz wytrzymała metalowa obudowa w kolorze czarnym, niezwracająca na siebie niepotrzebnej uwagi, sprawiają, że pod względem dyskrecji ten model jest trudny do pobicia.

Co oprócz dyskrecji sprawia, że ten waporyzator jest jednym z najlepszych urządzeń w przedziale do 500 zł? Przede wszystkim – niesamowite doznania płynące z inhalacji oraz fantastyczne funkcje. Fenix Mini ogrzewa susz hybrydowo z przewagą konwekcji, czyli za pomocą gorącego powietrza, co sprawia, że para jest wysokiej jakości i ma wspaniały smak.

Na komfort inhalacji wpływa również temperatura pary – to zadziwiające, jak dobrze jest ona schłodzona, i to pomimo tak niewielkich rozmiarów urządzenia. Ilość pary – nawet na niższych ustawieniach temperatury – jest zaskakująco duża, zaś regulacja temperatury z dokładnością do jednego stopnia oraz nagrzewanie trwające około 20 sekund znacznie poszerzają możliwości tego vaporizera i pozytywnie wpływają na komfort jego użytkowania.

Fenix Mini Vaporizer zachwyca nie tylko swoim niewielkim rozmiarem, efektywnością, ale także ilością funkcji, jakie producentowi udało się zmieścić w tak małym urządzeniu.

X-MAX Starry V2 Vaporizer – nadzwyczajna funkcjonalność za zwyczajną cenę

X-MAX Starry V2 Vaporizer to kolejna nowość i jednocześnie z najlepszych vaporizerów w przedziale do 500 zł. Posiada on liczne podobieństwa do XVape Fog Vaporizer, jak choćby składany ceramiczny ustnik czy nierzucająca się w oczy obudowa.

Gabaryty X-MAX Starry V2 Vaporizer są zbliżone do słynnego PAX 3 Vaporizer. W związku z tym jest to nieduży, przystępny cenowo oraz dyskretny sprzęt, który bez problemu można zabrać do inhalacji również poza domowym zaciszem.

Ponadto, ilość funkcji oferowanych ten vaporizer przenośny zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Regulacja temperatury z dokładnością co do stopnia, wyświetlacz pokazujący stan baterii, temperaturę oraz czas pozostały do końca sesji to nie jedyne zalety tego urządzenia.

X-MAX Starry V2 Vaporizer posiada bardzo szeroki zakres temperatur – sięgający od 100 do 240 stopni Celsjusza, co daje mu przewagę nad większością vaporizerów do suszu, które oferują maksymalną temperaturę 220 stopni. Dzięki takiemu zakresowi Starry V2 świetnie radzi sobie z koncentratami (w zestawie producent dołączył wkład do służący do waporyzacji koncentratów), a niższe temperatury umożliwiają waporyzację zróżnicowanych ziół.

Warto wspomnieć, że nagrzewanie trwa zaledwie ok. 30 sekund, zaś inhalacje pozwalają uzyskać dużą ilość pary. Bardzo ważną zaletą jest również wymienna bateria standardowego typu 18650. Koszt dokupienia dodatkowej baterii jest niewielki, a w przypadku rozładowania urządzenia możemy niemal błyskawicznie wymienić pustą baterię na naładowaną i dalej cieszyć się waporyzacją. X-MAX Starry V2 oferuje funkcje dotychczas zastrzeżonych dla urządzeń z górnej półki , jednocześnie zachowując bardzo przystępną cenę.

Wysokiej jakości vaporizer poniżej 500 zł – dlaczego nie?!

W powyższym przeglądzie najlepszych vaporizerów do 500 zł można znaleźć urządzenia w przystępnej cenie, a zarazem działające tak, jak vaporizery z wyższej półki. Jeśli szukasz swojego pierwszego vaporizera albo Twoje zasoby są ograniczone, możesz nabyć sprzęt wysokiej jakości w cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu.

Wszystkie powyższe modele waporyzatorów w swojej ofercie posiada sklep z vaporizerami VapeFully, który polecamy jako najlepsze miejsce na ich zakup. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przedstawionych vaporizerów zachęcamy Cię do kontaktu ze sklepem – zatrudnieni w nim specjaliści z przyjemnością udzielą Ci darmowej i profesjonalnej porady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować