- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Lublin: Pół hektara konopi wyrośnie w centrum osiedla

Lubelska firma zajmująca się uprawą i przetwórstwem konopi włóknistych wydzierżawiła pole przy ul. Jantarowej na Węglinie Południowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pole znajduje się w centrum osiedla pomiędzy blokami, a firma Hemplab będzie na nim prowadziła uprawę konopi włóknistych.

Pole konopi przy ul. Jantarowej w Lublinie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Wydzierżawiona ziemia należy do jednego z najpopularniejszych rolników w Lublinie, który zamiast sprzedać ją deweloperom, postanowił wydzierżawić ją pod uprawę konopi.

Na obszarze 0,5 hektara jeszcze w ubiegłym tygodniu rósł rzepak, ale tydzień temu pole zostało zaorane, a wokół niego postawiono ogrodzenie. Okoliczni mieszkańcy zaniepokoili się, ponieważ myśleli, że działka została sprzedana deweloperowi. Na szczęście zamiast kolejnego bloku będą mogli napawać się widokiem konopi.

Dzierżawimy 50 hektarów plantacji konopi włóknistych na terenie województwa lubelskiego. Niestety, najbliższa plantacja znajduje się około 40 kilometrów od siedziby naszej firmy. Na początku roku wpadliśmy na pomysł utworzenia testowej plantacji konopi włóknistych na polu przy ul. Jantarowej” – powiedział prezes firmy Szymon Włodarczyk w rozmowie ze SpottedLublin.pl.

Na wydzierżawionym terenie zostały już wysiane konopie włókniste, które zaczną kiełkować za 1-2 tygodnie. Pod koniec września mieszkańcy będą mogli podziwiać 3-4 metrowe rośliny konopi, które z pewnością są bardziej atrakcyjne wizualnie, niż kolejny betonowy blok.

- Reklama - Cannabis Light logo

źródło: SpottedLublin.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -