- Reklama -
Banner

LEAF – teraz możesz uprawiać marihuanę z każdego miejsca na świecie

Pierwszy na świecie growbox typu plug-and-play, lub raczej plug-and-grow powstał całkiem przez przypadek. Założyciel Yoni Ofir chciał zabrać swoją dziewczynę na weekendowy wypad i zdał sobie sprawę, że nie może tak długo zostawić swoich roślin w samotności.

“Używam marihuany w leczeniu lęku, odkąd skończyłem służbę wojskową w 2010 roku i od tego czasu uprawiałem własne rośliny, co pozwoliło mi zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i wiedziałem, że otrzymuję produkt najwyższej jakości.” powiedział Yoni Ofir.

“Zdałem sobie sprawę, że to zbyt czasochłonne i w końcu przestałem je uprawiać, ponieważ spędzałem nad tym zbyt długo czasu. Musiałem codziennie monitorować rośliny i nie mogłem nawet wziąć mojej dziewczyny na weekend, ponieważ rośliny by zwiędły, a nie mam kogoś, kto mógłby się nimi zająć.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

I tak właśnie powstał LEAF.

Automatyczna komora growboxa LEAF przypomina małą, elegancką lodówkę i niektórzy mogą nawet pomyśleć, że to jest właśnie lodówka. Wystarczy podłączyć go do prądu, posadzić nasionko (lub klony), a LEAF zajmie się resztą.

Ten growbox wyposażony jest w lampy led, monitor poziomu pH wody, temperatury, powietrza i składników odżywczych niezbędnych do optymalizacji rozmiaru, wagi i mocy rośliny. Można w nim uprawiać jedną dużą roślinę, z której hodowcy mogą spodziewać się zbiorów na poziomie 4-5 uncji (ponad 100g) co 3-4 miesiące.

Największa zaleta?

Można bezproblemowo zabrać swoją dziewczynę na weekend, ponieważ kiedy zsynchronizujemy urządzenie z aplikacją w smartfonie mamy bezpośredni dostęp do wszystkich informacji w LEAF. Nie musimy się też obawiać, że jakiś niepożądany gość będzie obrywał nasza roślinę z kwiatów, ponieważ na telefonie mamy podgląd z kamery HD zamontowanej wewnątrz urządzenia.

Zobaczcie jak działa LEAF:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować