- Reklama -
Banner

Ktoś wysłał 4,5kg marihuany pod zły adres. Policja chce oddać zgubę nadawcy

Stan Indiana jest zdecydowanym przeciwnikiem marihuany. A w zeszłym tygodniu policjanci z Columbus w stanie Indiana omal nie zemdleli z z podniecenia po tym, jak dostali w swoje ręce ogromną przesyłkę trawki dostarczoną pod zły adres.

Niefortunna pomyłka

Ktoś, kto w zeszłym tygodniu źle opisał pudełko pełne zielska, popełnił wielki błąd. W jakiś sposób wysłali 10 funtów (4,5kg) konopi do jednego ze stanów, który najbardziej sprzeciwia się marihuanie.

W ubiegłym tygodniu mężczyzna w Columbus podobno otrzymał niespodziewaną paczkę. Kiedy otworzył pudełko, odkrył kilka plastikowych torebek, wypełnionych workami próżniowymi pełnymi trawki. Torby były starannie uporządkowane według odmiany marihuany.

Wszystko wskazywało na to, że pudełko zawierało 10 funtów konopi. Najwyraźniej mężczyzna, który otrzymał paczkę, nie był z tego powodu zbyt szczęśliwy. Wziął pudełko prosto do policjantów, którzy w przeciwieństwie do faceta, który znalazł trawkę, byli nią bardzo podekscytowani.

Departament Policji Columbus szybko poinformował o całej akcji w mediach społecznościowych, kontynuując tym samym dziwaczną tradycję kiepskiego humoru gliniarzy. Na Facebooku zamieścili zdjęcie trawki rozłożonej na stole. Fotografii towarzyszyła pozornie próba dobrego humoru.


Opisali oni przypadek człowieka, który otrzymał paczkę, otworzył pudełko i odkrył marihuanę. Pod koniec postu policjanci napisali: “Nie chcemy zatrzymać czegoś, co nie jest nasze, więc jeśli mamy twoje 10 funtów trawki i chcesz je odebrać, po prostu odwiedź nas CPD. ”

Podobna sytuacja miała miejsce na Twitterze. Opublikowali to samo zdjęcie z podpisem: “Proszę o pomoc! Nazywam się 10 funtów zioła. Jestem zagubiony i szukam swojego właściciela.” Dowcipne zaproszenie właściciela zielska, aby przyjechał na komisariat policji i odebrał zgubę.

Marihuana w stanie Indiana

Indiana jest prawdopodobnie jednym z najgorszych stanów, do którego można błędnie wysłać pudełko pełne zioła. Stan ten jest znany z negatywnego podejścia do konopi, a jego anty-konopne przekonania są wyraźnie powiązane z utrzymaniem wojny z narkotykami i utrzymaniem pełnych prywatnych więzień. I jak pokazują statystyki, prawo przeciwne konopiom celuje, szkodzi i więzi w głównej mierze społeczności kolorowe.

Warto zauważyć, że GEO Group ma silne oparcie w stanie Indianie. Prywatna korporacja więzienna z Florydy przez lata wlewała pieniądze podczas wyborów w stanie Indiana. Grupa GEO pomogła w sfinansowaniu kampanii Mike’a Pence’a na gubernatora. Wkrótce po objęciu urzędu, Pence przeforsował regresywne ustawodawstwo, mające na celu utrzymanie prywatnych więzień w rękach grupy GEO.

Pence dokonał tego, obniżając limit posiadanej marihuany z 14g do 8g. W tym samym czasie Pence przekazał GEO nowy kontrakt przewidujący, że Indiana zachowa swoje więzienia co najmniej w 90 procentach pełne. W rzeczywistości, nadal jest mnóstwo mieszkańców stanu Indiana, którzy kochają zioło. W rzeczywistości ponad 60 procent osób mieszkających w Indianie popiera legalizację.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.

Mogą Cię zainteresować