Kostka marihuany znaleziona w pojemniku na używaną odzież

Ktoś dołożył swoją cegiełkę w zbiórce dla dziecięcej organizacji charytatywnej w Springfield, Missouri – ale to nie były pieniądze – była to cegiełka marihuany.

Według Springfield News-Leader, wolontariusze z Big Brothers Big Sisters of the Ozarks znaleźli kostkę z marihuany o wartości 3000 $ w pojemniku na używaną odzież.

„Nie wiadomo, kto to umieścił i dlaczego” – powiedział Tyler Moles, prezes Big Brothers Big Sisters „Think Big Foundation”.

cegla marihuany w koszu na darowizny

Tyler Moles powiedział, że pracownik Big Brothers Big Sisters zadzwonił do Departamentu Policji w Springfield po tym, jak wolontariusze znaleźli kostkę marihuany w pojemniku na odzież używaną. Funkcjonariusze oszacowali wartość znalezionej marihuany na 3000 dolarów.

„To najdroższa rzecz, jaką kiedykolwiek postawiono w koszu, a my nie byliśmy w stanie jej użyć, by pomóc organizacji charytatywnej” – powiedział Moles.

W tej sprawie nie dokonano żadnych aresztowań, a Moles powiedział, że byłoby prawie niemożliwe ustalenie, kto wrzucił kostkę marihuany do pojemnika.

To jednak nie powstrzymało pracowników przed spekulowaniem na temat tego, co mogło się wydarzyć – może ktoś uciekający przed policją wyrzucił nielegalną substancję lub ktoś zapomniał, że schował zioło w stercie starych ubrań.

Moles powiedział, że organizacja charytatywna Big Brothers Big Sisters początkowo wahała się przed ogłoszeniem znaleziska. Dobroczyńcy mają jednak nadzieję, że ogłoszenie znaleziska może posłużyć za przypomnienie, że organizacja charytatywna zbiera używane ubrania dla dzieci i dorosłych.

„Jeśli [ludzie] uważają, że to zabawne, to być może włożą do pojemnika właściwe rzeczy”, powiedział Moles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35  Od: VaporShop
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179  Od: unikatowebonga
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699  Od: VapeFully
 • PAX 3 Vaporizer

  899  Od: VapeFully
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85  Od: VaporShop

Mogą Cię zainteresować