Kostka marihuany znaleziona w pojemniku na używaną odzież

Ktoś dołożył swoją cegiełkę w zbiórce dla dziecięcej organizacji charytatywnej w Springfield, Missouri – ale to nie były pieniądze – była to cegiełka marihuany.

Kostka marihuany znaleziona w pojemniku na używaną odzież
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Według Springfield News-Leader, wolontariusze z Big Brothers Big Sisters of the Ozarks znaleźli kostkę z marihuany o wartości 3000 $ w pojemniku na używaną odzież.

„Nie wiadomo, kto to umieścił i dlaczego” – powiedział Tyler Moles, prezes Big Brothers Big Sisters „Think Big Foundation”.

cegla marihuany w koszu na darowizny

Tyler Moles powiedział, że pracownik Big Brothers Big Sisters zadzwonił do Departamentu Policji w Springfield po tym, jak wolontariusze znaleźli kostkę marihuany w pojemniku na odzież używaną. Funkcjonariusze oszacowali wartość znalezionej marihuany na 3000 dolarów.

„To najdroższa rzecz, jaką kiedykolwiek postawiono w koszu, a my nie byliśmy w stanie jej użyć, by pomóc organizacji charytatywnej” – powiedział Moles.

W tej sprawie nie dokonano żadnych aresztowań, a Moles powiedział, że byłoby prawie niemożliwe ustalenie, kto wrzucił kostkę marihuany do pojemnika.

To jednak nie powstrzymało pracowników przed spekulowaniem na temat tego, co mogło się wydarzyć – może ktoś uciekający przed policją wyrzucił nielegalną substancję lub ktoś zapomniał, że schował zioło w stercie starych ubrań.

Moles powiedział, że organizacja charytatywna Big Brothers Big Sisters początkowo wahała się przed ogłoszeniem znaleziska. Dobroczyńcy mają jednak nadzieję, że ogłoszenie znaleziska może posłużyć za przypomnienie, że organizacja charytatywna zbiera używane ubrania dla dzieci i dorosłych.

„Jeśli [ludzie] uważają, że to zabawne, to być może włożą do pojemnika właściwe rzeczy”, powiedział Moles.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -