- Reklama -
Banner

Kanada zalegalizuje marihuanę w 2017 roku

Wczorajszy dzień 4/20 był szczególnie świętowany w Kanadzie, gdzie minister zdrowia ogłosił na forum Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, że kraj wprowadzi ustawę o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych.

Kiedy to się stanie, Kanada zostanie drugim krajem, który zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych, dołączając do Urugwaju. Ale ponieważ program legalizacji w Urugwaju nadal stoi w miejscu (od dwóch lat), Kanada może stać się stolicą marihuany, ponieważ od wielu lat posiada własny program medycznej marihuany, a teraz również i tej do stosowania rekreacyjnego.

Justin Trudeau wygrał wybory, przynajmniej częściowo, ponieważ zobowiązał się do legalizacji marihuany. Zaledwie kilka miesięcy temu, w Kanadzie zalegalizowano również uprawę marihuany na potrzeby medyczne.

“Będziemy wprowadzać przepisy na wiosnę 2017 roku, które zapewnią dostęp do niej tylko osobom pełnoletnim, jednocześnie ucinając zarobki grup przestępczych, działających na czarnym rynku. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy sposób, aby chronić naszą młodzież przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa publicznego.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 

Mogą Cię zainteresować