- Reklama -
Banner

Kanada zalegalizuje marihuanę w 2017 roku

Wczorajszy dzień 4/20 był szczególnie świętowany w Kanadzie, gdzie minister zdrowia ogłosił na forum Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, że kraj wprowadzi ustawę o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych.

Kiedy to się stanie, Kanada zostanie drugim krajem, który zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych, dołączając do Urugwaju. Ale ponieważ program legalizacji w Urugwaju nadal stoi w miejscu (od dwóch lat), Kanada może stać się stolicą marihuany, ponieważ od wielu lat posiada własny program medycznej marihuany, a teraz również i tej do stosowania rekreacyjnego.

Justin Trudeau wygrał wybory, przynajmniej częściowo, ponieważ zobowiązał się do legalizacji marihuany. Zaledwie kilka miesięcy temu, w Kanadzie zalegalizowano również uprawę marihuany na potrzeby medyczne.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Będziemy wprowadzać przepisy na wiosnę 2017 roku, które zapewnią dostęp do niej tylko osobom pełnoletnim, jednocześnie ucinając zarobki grup przestępczych, działających na czarnym rynku. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy sposób, aby chronić naszą młodzież przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa publicznego.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować