- Reklama -
Banner

Jamajka wysłała pierwszą partię oleju z marihuany do Kanady

Jamajka oficjalnie wysłała do Kanady swoją pierwszą partię oleju ekstrahowanego z marihuany, zaznaczając swoją pozycję jako producent medycznej marihuany.

“Jamajka ma wyjątkową pozycję, aby stać się globalnym graczem i zobowiązujemy się do zapewnienia przywództwa i zasobów niezbędnych do otwarcia na rynki międzynarodowe, w tym Kanadę i Europę”, mówi Minister Przemysłu, Handlu, Rolnictwa i Rybołówstwa Shaw, w oświadczeniu dotyczącym pierwszej wysyłki marihuany.

Przesyłka została autoryzowana dzięki zezwoleniu na import, które zostało wydane przez kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia oraz zwzwoleniu na eksport, które zostało wydane przez Ministerstwo Zdrowia na Jamajce.

Zezwolenie na import wydane przez Health Canada, zostało uzyskane przez licencjonowanego producenta Timeless Herbal Care z siedzibą na Jamajce. Ta sama firma otrzymała pozwolenie na wywóz od Ministerstwa Zdrowia na Jamajce.

Według Courtney Betty, prezesa i dyrektora generalnego Timeless Herbal Care, “Timeless nadal jest pionierem na Jamajce, a realizacja eksportu wyprodukowanego oleju, który był został stworzony w naszych zakładach na Jamajce, jest wypełnieniem misji, którą zaczęła się pięć lat temu. Stało się to możliwe dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój lokalnych rolników i lokalnych społeczności oraz poprzez działania partnerskie, takie jak nasze badania prowadzone na University of Technology. ”

Courtney Betty kontynuuje: “Nasi międzynarodowi partnerzy, tacy jak Open Vape i Mount Sinai Hospital, pomagają nam również w produkcji najwyższej jakości oleju, który można wykorzystać w badaniach klinicznych, prowadzących do opracowania produktów leczniczych dla całego świata.”

Rząd Jamajki zdecydował się na dekryminalizację marihuany już w 2015 roku, jednak pierwsza partia eksportowanego oleju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.

Mogą Cię zainteresować