- Reklama -
Banner

Jak wyczyścić brudne bongo

Czyszczenie bonga może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza wtedy, gdy nie było one czyszczone od dłuższego czasu. Wyczyszczenie szklanego bonga okazuje się bardzo proste, gorzej jest z bongami akrylowymi które wyginają się pod wpływem gorącej wody.

Większość palaczy zaniedbuje swoje bongo, i zostawia je zabrudzone tak, że nawet cybuch się lepi.

Wszyscy wiemy, że brudne bongo ma zapach który nie pachnie fiołkami, a wylanie wody z takiego bonga na dywan lub ciuchy nie napawa optymizmem. Należy zatem czyścić swoje bongo tak często, jak to możliwe. Wiadomo, że nic nie smakuje tak dobrze, jak chmura ze świeżego bonga.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Istnieje kilka sposbów czyszczenia bonga:

1. Limpuro – płyn do czyszczenia

Limpuro-płyn-do-czyszczenia-bonga

Najprostszym sposobem aby dobrze wyczyścić bongo, jest zakupienie płynu który radzi sobie z osadem który zostaje po paleniu. Limpuro jest przyjemy w zapachu, w pełni ekologiczny, a jego stosowanie nie powoduje zanieczyszczenia środowiska i żadne substancje chemiczne nie pozostają w bongu. W kilka minut świetnie usuwa zabrudzenia i osad z bonga.

Jak używać Limpuro?

W zależności od wysokości bonga, należy wlać  do niego wody aż do wysokości zabrudzenia, a przed tym zatkać otwór na cybuch i sprzęgło, tak by woda się nie wylewała. Koncentrat należy stosować w proporcjach 1:20 – 1:30 z ciepłą wodą. Więc jeśli nalewamy do bonga 500ml wody, to dodajemy 25ml Limpuro.

Teraz już tylko czekamy 5-8 minut aż płyn poradzi sobie z zabrudzeniami, a następnie potrząsamy bongiem kilka razy i obserwujemy jak zaczyna ono przywracać swój fabryczny wygląd. Warto użyć wyciora przed wylaniem wody z płynem, aby zmaksymalizować efektywność czyszczenia.

Reklama płynu do czyszczenia bonga Limpuro:

 

2. Płyn do czyszczenia bonga Black Leaf organic bong cleaner

płyn do czyszczenia bonga kraków
Płyn do czyszczenia bonga Black Leaf jest w pełni ekologiczny, świetnie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń z bonga w parę minut!

Zasada czyszczenia płynem Black Leaf jest taka sama jak w przypadku Limpuro. Wystarczy dolać kilka kropel płynu Black Leaf  do ciepłej wody, odczekać kilka minut, wstrząsnąć i obserwować jak zabrudzone bongo coraz bardziej przypomina nową sztukę!

Zarówno płyn do czyszczenia Limpuro jak i Black Leaf są dostępne w naszym sklepie www.highstore.pl, a specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 20% zniżki na pierwsze zamówienie! Kup teraz, i ciesz się czystym i świeżym bongiem już teraz!

akcesoria-do-palenia-krakow
20% taniej przy pierwszym zamówieniu!

Podając kod rabatowy “fakty konopne” ! 🙂 Kup, i ciesz się czystym bongiem już teraz!


Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 

Mogą Cię zainteresować