- Reklama -
Banner

Jak domowym sposobem zrobić koncentrat marihuany

Oto tani, łatwy i bezpieczny sposób aby zrobić w domu koncentrat marihuany. Chociaż istnieje wiele technik tworzenia koncentratów, to najczęściej używa do tego butanu, który może doprowadzić do wybuchu, a wtedy zamiast palić koncentrat, palił się będzie pokój. Wszystko czego potrzebujesz to rzeczy, które prawdopodobnie masz w domu – prostownica i papier pergaminowy.

Najpierw złóż kawałek papieru i pół i umieść w nim topa. Ustaw średnią moc grzania prostownicy i mocno ściśnij papier przez około 5 sekund, a następnie otwórz go i wyjmij spłaszczony, jeszcze ciepły materiał. Jeśli znajdziesz wokół topa przezroczystą żywicę, to jest to to, czego szukasz.

Oto kilka filmików instruktażowych:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Od 4:35

Fot. High Times

3 KOMENTARZE

 1. Po huj to piszecie dla gowniarzy to jest niebezpieczne poczytaj raport who pajace chcecie z lebkow warzywa porobić , juz dla 2 osob się to zle skończyło a ci co powinni wiedziec , juz wiedza

  • Zgadzam się, ci co są ogarnięci w temacie to sami sobie takie informacje wyszukają po angielsku, a gówniarzy nie uczcie niepotrzebnie… Tak samo idioci poruszacie tematy foto 12/1, PO CHUJ MA O TYM WIEDZIEĆ KTOŚ KTO NIE MUSI? Ci co są ogarnięci w temacie to sobie sami poradzą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować