- Reklama -
Banner

Insa Cannabis oferuje sprzedaż marihuany w wirtualnej rzeczywistości

Firma Insa Cannabis ogłosiła, że w tym roku podczas uroczystości 4/20 klienci będą mogli kupić marihuanę w wirtualnej rzeczywistości. Insa zaprasza swoich klientów do wkroczenia w wirtualną rzeczywistość, która może być przyszłością dla branży konopnej.

W punktach sprzedaży detalicznej w Massachusetts w USA konsumenci mogą wejść do wirtualnego świata konopi, dzięki goglom VR. Klienci będą mogli również zajrzeć za kulisy uprawy konopi, do laboratorium i kuchni Insa Cannabis, w której wytwarzane są produkty spożywcze z THC.

Każdy konsument z Massachusetts, który chce dowiedzieć się więcej o branży konopi indyjskich, będzie zachwycony, widząc w wirtualnej rzeczywistości, jak uprawia się wysokiej jakości konopie indyjskie i produkuje żywność z THC.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Wirtualna rzeczywistość, prawdziwe konopie

Marihuana i Virtual Reality

Jednak wirtualna wycieczka Insy z okazji 4/20 nie będzie całkowicie wirtualna. Bo jak wyglądałoby świętowanie 20 kwietnia bez… marihuany? W Insa West Columbus Avenue w Salem i Springfield, lokalne food trucki z żywnością będą serwowały psychoaktywne przekąski. Konsumenci w sklepach stacjonarnych Insa bedą mogli otrzymać gratisy w postaci darmowej marihuany, zabawnych niespodzianek i skorzystać z promocji na konopie indyjskie.

„Każdego roku 20 kwietnia staramy się stworzyć ekscytujące wydarzenie, aby zachęcić naszych obecnych klientów i edukować konsumentów mniej zaznajomionych z konopiami indyjskimi. Myślę, że w tym roku naprawdę przeszliśmy samych siebie i mam nadzieję, że nasi klienci też tak uważają” – powiedział Peter Gallagher, współzałożyciel INSA. „Cieszymy się, że możemy dać ludziom szansę zajrzenia za kulisy branży konopi indyjskich i tego, jak powstają produkty Insa”.

O marce Insa

Insa to marka konopi, która ma na celu poprawę życia ludzi. Pierwszy sklep Insa z legalną marihuaną został otwarty w 2017 roku, a za uprawą wysokiej jakości konopi stoją hodowcy, Frank Golfieri i Kevin Sparks. Szef kuchni konopnej Julian Rose posiada 40-letnie doświadczenie w pracy jako cukiernik, a jego wyroby są chwalone przez tysiące konsumentów. W laboratorium Insa władzę sprawuje Chris Geoffrion, który ze swoim zespołem pracuje nad koncentratami z kwiatów bogatych w THC.

Jako najbardziej nagradzana marka na HighTimes Massachusetts Cannabis Cup, Insa posiada własną linię produkcyjną – od produkcji nasion, aż do sprzedaży suszu w swoich sklepach. Firma szczyci się edukacją i pomaganiem każdemu klientowi w zaspokajaniu jego unikalnych potrzeb. Produkty Insy są sprzedawane we własnych sklepach detalicznych w Easthampton, Springfield i Salem, a także w innych sklepach w całym Massachusetts. Działają również w Pensylwanii i na Florydzie.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 

Mogą Cię zainteresować