- Reklama -
Banner

Festiwal konopny WeedWeek DAYS – koncerty, wystawcy i edukacja

Obecny miesiąc może być bardzo ciekawy dla polskiej branży konopnej. Wszystko przez to, że dokładnie 18 i 19 maja w Sport Arenie w Łodzi odbędzie się pierwszy polski festiwal konopny WeedWeek DAYS. Jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez redakcję portalu WEEDWEEK.PL

O stworzeniu własnego eventu myśleliśmy od ostatnich dwóch lat. Festiwal WeedWeek DAYS to duży krok naprzód zarówno dla naszej redakcji, jak i dla całej kultury konopnej w Polsce. 18 i 19 maja w Łodzi spotkają się miłośnicy konopi, edukatorzy, ale również osoby, które dopiero wchodzą w ten świat i chcą go lepiej poznać. Jest to bardzo ważny event dla rozwoju całej branży, ale nie możemy zapominać też o warstwie rozrywkowej. Koncerty, sekcja expo, wystawy sztuki i panele edukacyjne, a wszystko to w zielonym klimacie. Będzie to niesamowity weekend – Mikołaj Rusin, redaktor naczelny portalu WEEDWEEK.PL

Co ciekawe WeedWeek DAYS to jedno z niewielu wydarzeń konopnych zaplanowanych na ten rok w Polsce. W związku z tym może być to wyjątkowa szansa na integrację oraz wymianę doświadczeń z innymi fanami kultury konopnej. 

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Szczegóły wydarzenia

Festiwal konopny WeedWeek DAYS rozpoczyna się 18 maja. O godzinie 11:00 bramki łódzkiej Sport Areny zostaną oficjalnie otwarte. Wtedy ruszy strefa wystawców, pacjentów, strefa edukacyjna i outdoor. O godzinie 16:20 nastąpi oficjalne otwarcie strefy festiwalowej, a dla osób, które nie są zainteresowane koncertami, o 18:00 ruszy specjalna – biznesowa strona festiwalu. W strefie networkingowej spotkają się osoby, dla których legalizacja i biznes to sprawy dużej wagi.

Drugi dzień festiwalu rozpocznie się już o godzinie 10:00, to wtedy będziecie mogli odwiedzać strefę wystawców i korzystać z wiedzy edukatorów konopnych. O godzinie 14:00 na scenie głównej odbędzie się stand-up Tomka Kołeckiego, a o 14:50 oficjalnie rozpocznie się drugi dzień koncertowania.

Line-up festiwalu WeedWeek DAYS

Oczywiście WeedWeek DAYS nie jest pierwszym wydarzeniem konopnym, które odbędzie się w naszym kraju. Wcześniej mogliśmy wziąć udział m.in. w różnego rodzaju targach. Jednak z pewnością jest to pierwsze wydarzenie, które bez żadnych problemów można nazwać festiwalem. Organizatorzy postarali się, by line-up koncertowy był na tyle różnorodny, że każdy z uczestników tego eventu, znajdzie w nim coś dla siebie.

Sobota 18.05.2024: 

16:35 – Młody Gump

17:10 – BRBCK

18:35 – Drabusheyka

19:20 – D.Real

20:05 – Mops

20:40 – Belmondawg

Niedziela 19.05.2024:

14:00 – Tomek Kołecki Stand-Up

14:50 – Filii Solis

15:40 – Jah Love Crew

16:45 – Jabbadub

17:50 – FOREVAYANG (Wini, Mops, DJ Pete)

Najbardziej wyczekiwanymi koncertami są oczywiście występy Belmondawg’a i FOREVAYANG. Jednak jeżeli interesujecie się hip-hopem, to koniecznie musicie zobaczyć show przygotowane przez Mopsa, D.Real, BRBCK czy Młodego Gumpa.

Dla miłośników nieco bardziej alternatywnych brzmień polecamy koncerty Drabusheyki, Filii Solis, Jah Love Crew i Jabbadub.

Wystawcy – strefa expo

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, na festiwalu pojawi się również strefa expo. 

Na WeedWeek DAYS będziecie mogli m.in. przetestować waporyzatory firmy Storz&Bickel, spróbować shotów konopnych Bomb Dope, skonsultować się ze specjalistami z Konopnej Kliniki czy sprawdzić nowości na stoisku producenta znanych bletek Mascotte. 

Co ciekawe, nie będą to tylko i wyłącznie wystawcy z branży konopnej. Na WeedWeek DAYS pojawią się także salony tatuażu, firmy z branży krypto, food trucki i browary kraftowe.

Pełna lista wystawców dostępna jest na portalu weedweekdays.pl i na Instagramie.

Medyczna marihuana na festiwalu

Oczywiście na wydarzeniu zostanie poruszony również bardzo istotny temat medycznej marihuany. Organizatorzy przewidzieli specjalną strefę pacjenta, w której będzie można korzystać ze swoich leków, będą tam również specjaliści z firmy BudCare, którzy wiedzą wszystko o medycznym cannabis. 18-19 maja w Łodzi będziecie mogli również stacjonarnie porozmawiać z przedstawicielami klinik konopnych i terapeutami zajmującymi się leczeniem medyczną marihuaną.

Gdzie kupić bilety na festiwal konopny?

Bilety na festiwal konopny WeedWeek DAYS możecie kupić tutaj. Oczywiście będzie możliwość zakupu wejściówek na bramkach, jednak będą one dostępne tylko i wyłącznie w cenach z ostatniej puli.

Sponsorzy wydarzenia

Oficjalnymi sponsorami WWD została firma Perfand Led oraz Browar Żuławski. Partnerami wydarzenia została firma OCB oraz Soft Secrets. Z ich przedstawicielami będziecie się mogli spotkać w strefie wystawców.

WeedWeek DAYS zapowiada się naprawdę dobrze! Jeżeli interesujecie się konopiami, chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat czy po prostu miło spędzić weekend w gronie pozytywnych ludzi i super muzyki, to koniecznie musicie wpaść 18 i 19 maja do Łodzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować