- Reklama -
Banner

Dragon Ball – 3 kilogramy 99% czystego THC!

Nazwa Dragon Ball pochodzi od słynnej serii Dragon Ball Z, w której kula dodawała magicznych umiejętności i wyglądała podobnie, jak na powyższym zdjęciu. Chociaż nazwa ta jest popularna, to Dragon Ball stał się popularny ze względu na jego wielkość i zawartość THC, która jest piorunująca.

Co to jest Dragon Ball?

produkcja-czystego-thc

To 3000 gramowa kula czystego ekstraktu z konopi indyjskich o zawartości THC rzędu 99%. Za stworzenie tej złotej kuli odpowiedzialne jest X-tracted Labs. Dragon Ball stworzony został przy użyciu ekstrakcji węglowodorów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Proces ten jest znany ze swojej zdolności do wyciągnięcia każdego niezbędnego składnika rośliny i usunięcia wszystkiego, co jest bezużyteczne.

Dzięki zaawansowanym procesom, terpeny (związki aromatyczne występujące w konopiach) dostarczane są ponownie do ekstraktu, dzięki czemu Dragon Ball zachowuje smak i zapach marihuany, z której robiony był ekstrakt.

Unikalną częścią tego procesu ekstrakcji jest właśnie fakt, że terpeny są ponownie wprowadzane do ekstraktu, dzięki czemu są one zdolne do stymulacji efektów marihuany, z której został stworzony ekstrakt.

azpmm2q_700b

Dzięki takim możliwościom można uzyskać praktycznie nieograniczoną liczbę możliwości medycznych. Obecnie odkryto już ponad 100 terpenów występujących w konopiach, z czego wiele z nich posiada właściwości medyczne.

X-tracted labs pracuje już nad kolejna wersją tego ekstraktu, który oprócz swoich medycznych zastosowań ma również zastosowanie wśród użytkowników rekreacyjnych.

Jesteśmy pewni, że wielu czytelnikom cieknie ślina na sam widok 3 kilogramowej kulki zawierającej 99% THC. Całkiem niedawno pisaliśmy też o czystym THC – 99.9% czystości!

Zobacz też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować