- Reklama -
Banner

Dostarczą marihuanę w 20 minut, a jeśli się spóźnią, dostaniesz jointa gratis

Spruce Delivery to nowa firma z siedzibą w Vancouver, której celem jest dostarczenie marihuany w mniej niż 20 minut, a jeśli dostawca się spóźni, klient otrzyma darmowego jointa.

Nie należy się jednak spodziewać, że rowerzyści będą mieli zielone mundurki lub plecaki z liściem gandzi. Ze względów bezpieczeństwa, dostawcy na rowerach nie będą się wyróżniać, więc jeśli zamówisz marihuanę w Spruce Delivery, to dostawca będzie wyglądał jak tradycyjny kurier.

Firma zaczęła dostarczać klientom susz dwa i pół tygodnia temu. Przedstawiciele firmy obiecują szybką obsługę w obszarze dostawy, który obejmuje centrum Vancouver.

Marihuana dostarczona w 20 minut

Post udostępniony przez Spruce (@sprucedelivery)

“Obiecujemy dostawę w 20 minut lub mnie, albo dostaniesz darmowego jointa”, powiedział Frank Le, przedstawiciel firmy. “Jesteśmy dostawcą na rowerach, który dowozi towar w ciągu 20 minut, czyli szybciej niż można dostać pizzę”.

Reklama firmy widoczna jest na rowerach towarowych, które nie mają na pokładzie konopi. Firma działa od 14:00 do 22:00 od wtorku do niedzieli. Spruce Delivery ma również stronę internetową, ale produkty nie są dostępne do wyświetlenia poza godzinami pracy, więc klienci od razu wiedzą, czy mogą złożyć zamówienie. Dodatkowo, aby złożyć zamówienie, klienci muszą mieć ukończone 19 lat.

Kontrowersyjny biznes plan

Post udostępniony przez Spruce (@sprucedelivery)

Chociaż Spruce Delivery to zarejestrowana firma, która jest wymieniona w rejestrze B.C. Registry Services, to policja w Vancouver uważa, że firma nie działa legalnie zgodnie z aktualnymi lub przyszłymi przepisami dotyczącymi konopi indyjskich.

“W obecnej sytuacji jest to handel substancją kontrolowaną (konopiami indyjskimi), co stoi w sprzeczności do ustawy o narkotykach i substancjach kontrolowanych”, stwierdził sierż. Jason Robillard, oficer policji w Vancouver.

“Po przyjęciu ustawy o konopiach indyjskich (która wkrótce zostanie przyjęta – red.) zachowanie to byłoby przestępstwem na podstawie ustawy o konopiach indyjskich. Ale dopóki nie wejdzie w życie ustawa o konopiach indyjskich, nie będziemy tego wiedzieć na pewno. “

2 KOMENTARZE

 1. Siemanko! Czytam Fakty Konopne od 2014 r., więc jestem na bieżąco. Jak widzę, ile się zmieniło na całym świecie, to jestem w ciężkim szoku. Co chwilę czytam, że tu dekryminalizacja, tu legalizacja, tu miliony przychodów z legalnej sprzedaży, a w Polsce zalegalizowali medyczną marihuanę, której nawet nie ma w aptekach i temat ucichł. Jako najbardziej aktywny polski portal o konopiach może powinniście coś z tym zrobić? Pozdrawiam i dawajcie więcej artykułów! 🙂

  • Zgadzam się powinno być coś z tym zrobione, obok polski jest państwo gdzie bez problemu dostanie się medyczną marihuane, a w polsce “lipton” nawet osoby chore potrzebujące marihuany do celów leczniczych nie mogą jej dostać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Bongo Sejmówka (UFO) – Zielona / 30 cm / 5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować