- Reklama -
Banner

Czy astronauta Chris Hadfield rzeczywiście testował działanie marihuany w kosmosie?

Zdjęcie przedstawia astronautę Chrisa Hadfielda trzymającego torbę z marihuaną na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Chris Hadfield z marihuaną w kosmosieObraz przedstawiający astronautę NASA, Chrisa Hadfielda, trzymającego torbę marihuany na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), opublikowany został na Facebooku w listopadzie 2018 r., wraz z podpisem stwierdzającym, że astronauta testował efekty THC w kosmosie:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Chociaż obserwatorzy strony Pictures In History mogą spodziewać się prawdziwych obrazów historycznych, to strona często udostępnia fotomontaże, aby wzbudzić zainteresowanie widzów. W tym przypadku użyto zdjęcia Hadfielda trzymającego torbę z jajkami wielkanocnymi, aby sprawić wrażenie, jakby astronauta trzymał worek strunowy z marihuaną. Zdjęcie uzyskało 27,000 polubień i ponad 20,000 udostępnień.

Oryginalne zdjęcie zostało pierwotnie opublikowane na Twitterze Chrisa Hadfielda na Wielkanoc 2013 roku:

Jest mało prawdopodobne, aby istniały podobne (ale autentyczne) fotografie astronautów z marihuaną, ponieważ NASA jest miejscem wolnym od narkotyków od co najmniej połowy lat osiemdziesiątych.

Astrofizyk Neil deGrasse Tyson ostrzegł również przed używaniem substancji psychoaktywnych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, twierdząc, że astronauci pod wpływem używek mogą być w śmiertelnym niebezpieczeństwie:

“Problem polega na tym, że w kosmosie wiele rzeczy może cię zabić. Tak więc, jeśli zrobisz cokolwiek, aby zmienić twoje postrzeganie rzeczywistości, to nie leży to w interesie twojego zdrowia. Jeśli chcesz być na haju w kosmosie, to zamknij się w kabinie i nie wychodź.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 

Mogą Cię zainteresować