- Reklama -
Banner

Cannabis Cup – największy festiwal i konkurs konopi indyjskich dotarł do Hiszpanii

Cannabis Cup to coroczna seria konkursów związanych z konopiami indyjskimi. Po raz pierwszy w historii High Times Cannabis Cup dobędzie się w Hiszpanii, podczas jednych z największych targów konopnych na świecie – Spannabis 2020.

High Times co roku organizuje Cannabis Cup, aby wyróżnić najlepsze odmiany marihuany i produkty z konopi indyjskich na rynku. Zawody odbędą się w dziewięciu kategoriach, w tym:

Zwycięzcy Cannabis Cup zostaną ogłoszeni przez zespół High Times na głównej scenie podczas festiwalu Spannabis 2020.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Targi Spannabis 2020, które odbędą się w Barcelonie, w Hiszpanii, potrwają od 13 marca do 15 marca. High Times Cannabis Cup Spain zacznie przyjmować zgłoszenia od 5 marca.

Zostań sędzią na Cannabis Cup w Barcelonie

cannabis cup puchar

Tylko kilku wybrańców będzie miało okazję sędziować podczas Cannabis Cup Spain. Sędziowie będą oceniać produkty z niektórymi członkami zespołu High Times w dniach 9-13 marca w Barcelonie w Hiszpanii.

Jeśli chcesz zostać sędzią, złóż wniosek na CannabisCup.com. Aby uzyskać informacje na temat zostania sędzią, skontaktuj się z High Times pod adresem enterthecup@hightimes.com.

Sędziowie będą oceniać każdy produkt na podstawie określonych kryteriów. Ogólnie jednak produkty będą oceniane według pięciu kryteriów: estetyki i opakowania, aromatu, smaku, skuteczności i łatwości użycia.

W każdej kategorii z pewnością będzie wiele zgłoszeń, a każdy zgłoszony produkt będzie kandydatem do zdobycia nagrody Cannabis Cup. Zwycięzcami zostaną jednak produkty z trzema najwyższymi wynikami w każdej z ocenianej kategorii. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają trofeum Cannabis Cup, zaprojektowane przez Alysona i Alexa Graya. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają srebrne i brązowe medale.

Cannabis Cup Spain to ważny punkt Spannabis 2020

Od siedemnastu lat Spannabis jest jednym z głównych celów miłośników konopi z całego świata. Po raz pierwszy High Times zorganizuje zawody Cannabis Cup na słynnej międzynarodowej imprezie konopnej w Hiszpanii.

W tegorocznym Spannabis odbędzie się także ósma doroczna World Cannabis Conference, na której uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych poświęconych postępom naukowym, medycznym i politycznym w sektorze konopi indyjskich. Międzynarodowa konferencja Cannabis Business również będzie częścią Spannabis 2020.

Oprócz wydarzeń i konferencji wystawców uczestnicy Spannabis 2020 będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, prezentacjami produktów i innymi ciekawymi wydarzeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować