- Reklama -
Banner

Cannabis 3D Printer – pierwsza drukarka 3D do produkcji marihuany

Cannabis 3D Printer jest pierwszą w swoim rodzaju, drukarką 3D, która używa węgla i przełomowej nanotechnologii molekularnej, dzięki której można wydrukować marihuanę w domowym zaciszu.

Każdą odmianę można dowolnie konfigurować, ustalając proporcje kannabinoidów do swoich potrzeb. Bez problemu wydrukujesz szczep o wysokiej zawartości THC, a niskiej CBD, i odwrotnie. Ponad 850 składników aktywnych (terpeny, flawonoidy itp.) sprawia, że możliwości tworzenia nowych odmian stają się praktycznie nieograniczone.

Zapytasz pewnie “jak to działa?”

To proste. Najpierw wybierasz strukturę kwiatu z podręcznej bazy wektorów. Następnie dostosowujesz rozmiar, kształt a nawet zabarwienie swojego kwiatu. Kiedy już przejdziesz ten etap, przechodzisz do wyboru smaku i efektów, które chcesz otrzymać. Następnie projekt jest buforowany przez drukarkę, której procesor rozpoczyna molekularną syntezę. Drukarka rozpoczyna druk warstwa po warstwie, aż kwiat osiągnie zaplanowany wygląd. Proces jest stosunkowo szybki i prosty, a wydrukowana marihuana jest wysokiej jakości i nie zawiera pestycydów, jak to często bywa w przypadku kupionej gandzi.

“Musimy udoskonalić kilka szczegółów przed wypuszczeniem produktu na rynek. Produkt będzie dostępny jedynie w stanach, gdzie marihuana do użytku medycznego lub rekreacyjnego jest legalna.” powiedział bioinżynier i pomysłodawca drukarki 3D – dr Johny Jones.

“Nasz wynalazek jest ogromnym krokiem dla ludzkości. Pacjenci nie będą już musieli czekać 3 miesiące zanim marihuana urośnie, a użytkownicy rekreacyjni będą mogli wydrukować sobie dowolny szczep, według własnego uznania.”

Cannabis 3D Printer jest pierwszą drukarką 3D i jak twierdzą jej pomysłodawcy, produkt już niedługo będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, a pod koniec 2016 roku ma zostać umożliwiona wysyłka do Europy.

Aby otrzymywać najświeższe informacje na temat Cannabis 3D Printer, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta. Jeszcze w tym tygodniu wystartuje konkurs, w którym będzie można wygrać drukarkę 3D do drukowania marihuany. Wejdź i wygraj Cannabis 3D Printer!

1 KOMENTARZ

 1. Niby to aprill fool, ale jednak jakaś firma powinna się tym zainteresować.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować