- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Cannabis 3D Printer – pierwsza drukarka 3D do produkcji marihuany

Cannabis 3D Printer jest pierwszą w swoim rodzaju, drukarką 3D, która używa węgla i przełomowej nanotechnologii molekularnej, dzięki której można wydrukować marihuanę w domowym zaciszu.

drukarka 3d do marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Każdą odmianę można dowolnie konfigurować, ustalając proporcje kannabinoidów do swoich potrzeb. Bez problemu wydrukujesz szczep o wysokiej zawartości THC, a niskiej CBD, i odwrotnie. Ponad 850 składników aktywnych (terpeny, flawonoidy itp.) sprawia, że możliwości tworzenia nowych odmian stają się praktycznie nieograniczone.

Zapytasz pewnie “jak to działa?”

To proste. Najpierw wybierasz strukturę kwiatu z podręcznej bazy wektorów. Następnie dostosowujesz rozmiar, kształt a nawet zabarwienie swojego kwiatu. Kiedy już przejdziesz ten etap, przechodzisz do wyboru smaku i efektów, które chcesz otrzymać. Następnie projekt jest buforowany przez drukarkę, której procesor rozpoczyna molekularną syntezę. Drukarka rozpoczyna druk warstwa po warstwie, aż kwiat osiągnie zaplanowany wygląd. Proces jest stosunkowo szybki i prosty, a wydrukowana marihuana jest wysokiej jakości i nie zawiera pestycydów, jak to często bywa w przypadku kupionej gandzi.

“Musimy udoskonalić kilka szczegółów przed wypuszczeniem produktu na rynek. Produkt będzie dostępny jedynie w stanach, gdzie marihuana do użytku medycznego lub rekreacyjnego jest legalna.” powiedział bioinżynier i pomysłodawca drukarki 3D – dr Johny Jones.

- Reklama - Cannabis Light logo

“Nasz wynalazek jest ogromnym krokiem dla ludzkości. Pacjenci nie będą już musieli czekać 3 miesiące zanim marihuana urośnie, a użytkownicy rekreacyjni będą mogli wydrukować sobie dowolny szczep, według własnego uznania.”

Cannabis 3D Printer jest pierwszą drukarką 3D i jak twierdzą jej pomysłodawcy, produkt już niedługo będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, a pod koniec 2016 roku ma zostać umożliwiona wysyłka do Europy.

Aby otrzymywać najświeższe informacje na temat Cannabis 3D Printer, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta. Jeszcze w tym tygodniu wystartuje konkurs, w którym będzie można wygrać drukarkę 3D do drukowania marihuany. Wejdź i wygraj Cannabis 3D Printer!

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -