- Reklama -
Banner

5 najpopularniejszych nasion marihuany 2018r.

Jakie odmiany marihuany były w tym sezonie najpopularniejsze? Tego dowiedzieliśmy się ze sklepu GanjaFarmer, który oferuje sprawdzone i pewne nasiona marihuany. W 2018r. jak zwykle królowały automatyczne odmiany, które dzięki swoim genom zapewniają szybki wzrost, niewielką wysokość oraz dobrej jakości plony. Oto 5 najbardziej popularnych nasion 2018 roku:

Auto AK 47 2.0

auto ak47 20

Auto AK 2.0 to ulepszona wersja jednej z najbardziej popularnych odmian AK 47. Jest to krzyżówka odmiany Critical + i Critical + Autoflowering, która dzięki stabilnym genom zapewnia doskonały smak i jakość. Daje bardzo duże plony – w rękach doświadczonych growerów nawet 250g z jednej rośliny.

Auto Cheese X-treme

auto cheese x treme

Auto Cheese X-treme to jedna z najpopularniejszych odmian dostępnych w sklepie Ganja Farmer. Jest to łatwa w uprawie hybryda, której roślina wytwarza duże, gęste i żywiczne topy. Auto Cheese X-treme to idealna odmiana dla początkujących hodowców, którzy chcą odmiany o wysokim stężeniu THC i wysokiego plonu.

Auto Jack Herer X-treme

auto jack herer x treme

Nic dziwnego, że Auto Jack Herer X-treme jest popularną odmianą. Daje wysokie plony, jest łatwą w uprawie i szybką odmianą. Roślina wytwarza duże, oblane żywicą topy, których stężenie THC nie rzadko wykracza powyżej 20%. Krótki czas kwitnienia sprawia, że wielu hodowców decyduje się właśnie na Auto Jack’a X-treme.

Auto White Widow X-treme

auto white widow x treme

White Widow to jedna z najpopularniejszych odmian marihuany. Ta wersja to odmiana autoflowering, która bardzo szybko kwitnie i daje bardzo wysokie plony. Roślina Auto White Widow X-treme wyglądem przypomina choinkę, ma bardzo wysokie stężenie THC, a od ziarna do plonu mija zaledwie 85 dni. Ten szczep daje nawet 450g z metra kwadratowego.

Auto Mazar

automazar

Kolekcjonerzy, którzy szukają wydajnych i łatwych w uprawie odmian indica często wybierają odmianę Auto Mazar. To jeden z najbardziej popularnych automatów w sklepie Ganja Farmer. Początkujący zazwyczaj otrzymują ponad 50g dobrej jakości plonów z jednej rośliny, a doświadczeni potrafią zebrać 100-200g.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 

Mogą Cię zainteresować