- Reklama -
Banner

100 gramów marihuany na własny użytek – Cincinnati dekryminalizuje marihuanę

Wkrótce mieszkańcy Cincinnati będą mogli chodzić po mieście ze stu gramami marihuany. Po długiej debacie rada miasta wydała w środę zarządzenie, dzięki któremu posiadanie do 100 gramów marihuany będzie legalne, a posiadanie powyżej 100g będzie karane grzywną w wysokości 150 dolarów.

Wielu członków rady miasta uznało dekryminalizację za kompromis, ale większość uznała, że kwestia ta jest zbyt ważna, aby odłożyć ją na dalszy plan. „Jeśli teraz nic nie zrobimy, nigdy nic nie zrobimy” – powiedział Wendell Young. Nowe rozporządzenie zacznie obowiązywać za 30 dni.

„Wyraźny zapach kompromisu pojawił się podczas wielkiej debaty konopnej w 2019 roku”, powiedział kanał informacyjny Cincinatti WLWT5.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Prawdą jest, że debata na temat dekryminalizacji była bardzo dyskusyjna. Podczas debaty najważniejsze były pytania dotyczące ograniczeń wiekowych i ilości marihuany, które byłyby zdekryminalizowane.

Rada miasta ostatecznie zrezygnowała z ograniczenia wiekowego dotyczącego posiadania marihuany. Niektórzy ustawodawcy domagali się również zdekryminalizowania publicznego używania konopi, ale ten pomysł nie został zatwierdzony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować