Dołącz do nas

Aktualności

Waszyngton: wpływy z podatków od marihuany wyższe niż przypuszano

podatki-marihuana-waszyngton

Przemysł marihuany detalicznej w Waszyngtonie miał swoją premierę w lipcu. Nowe firmy wbiły się na rynek z wielką pompą, i nowy raport sugeruje, że raczkujący przemysł gwałtownie rośnie.

Economic and Revenue Forecast Council  w Waszyngtonie, wydało prognozę odnośnie listopada. Raport mówi, że w 2015 roku wpływy podatkowe z branży marihuany będą o 67% większe  niż wcześniej przypuszczano. Przewiduje się również prawie 700 milionów dolarów wpływów z podatków od firm zajmującymi się konopiami indyjskimi w ciągu pierwszych czterech i pół roku od legalizacji.

Nowe firmy wchodzące do branży marihuany – producenci, przetwórcy i detaliści zostali uwzględnieni w najnowszych prognozach. Według listopadowego raportu, od czasu legalizacji liczba placówek z konopiami wzrosła z 42 w lipcu, do 171 do końca października.

Reklama Susz CBD Sklep

Raport wydany we wrześniu przewidywał 25.500.00 dolarów z wpływów podatkowych do końca 2015 roku, które obejmowały akcyzę i opłaty licencyjne, podatek od sprzedaży i podatki płacone przez producentów i detalistów. Nowy raport szacuje 42.700.000 dolarów przychodów do końca przyszłego roku, czyli o 17.200.000 dolarów więcej w przeciągu 2 miesięcy.

Przewidywane dochody podatkowe dla Waszyngtonu do 2019 roku wynoszą 694.200.000 dolarów.

 

 

 

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl

Zamów legalnego jointa CBD
na www.CannabisLight.pl


Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne