- Reklama -
Banner

Uber Eats dodaje marihuanę do swojej aplikacji. Gwarantuje dostawę w ciągu godziny

Uber Eats wkrótce może zostać ulubioną firmą wśród konsumentów konopi w Kanadzie. Firma nawiązała współpracę ze sprzedawcą marihuany Tokyo Smoke, aby umożliwić zamawianie marihuany przez Internet. Na ten moment usługa będzie dostępna za pośrednictwem Uber Eats w Ontario w Kanadzie – donosi Reuters.

Uber już teraz dostarcza alkohol za pośrednictwem swojej jednostki Eats. Od jakiegoś czasu firma przygląda się rozwijającemu się rynku konopi. Dyrektor generalny Dara Khosrowshahi już w kwietniu zapowiedział, że firma z pewnością rozważy dostarczanie konopi indyjskich. Uber czeka tylko na moment, kiedy przepisy federalne dotyczące dowozu konopi w Stanach Zjednoczonych będą bardziej liberalne.

Sprzedażą zajmuje się Tokyo Smoke, firma z siedzibą w Toronto, która prowadzi ponad 50 przychodni w Ontario. Jak wyjaśniły firmy, aplikacja zweryfikuje wiek osoby, a personel sprawdzi dowód tożsamości po przybyciu do klienta.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

W oświadczeniu Uber stwierdził, że włączenie konopi indyjskich do swojej aplikacji ograniczy nielegalny rynek konopi indyjskich. Konsumenci będą mogli zamówić wysokiej jakości marihuanę bez wychodzenia z domu, co może zniechęcić ich do korzystania z usług dilerów.

Uber dostarczy marihuanę w ciągu godziny

Dla firm kurierskich, które chciałyby dostarczać marihuanę konsumentom, największą trudnością są skomplikowane przepisy dotyczące korzystania z pośredników płatności, takich jak Visa lub Mastercard. Płatność bezgotówkowa jest dużym problemem, ponieważ marihuana na poziomie prawa federalnego USA nadal pozostaje nielegalna.

„Wewnętrzni specjaliści ds. płatności Ubera, współpracujący z naszymi zaufanymi zewnętrznymi partnerami bankowymi i płatniczymi, wdrożyli konkretne procedury w celu zapewnienia pełnej zgodności płatności” – powiedział rzecznik Ubera.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować