- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Twórcy filmu o marihuanie rozdają darmowe próbki trawki


mile-high-comeback-of-cannabis-free-film-movie
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Hollywood nie słynie z tworzenia filmów przy których chce się śmiać i płakać ze śmiechu, ale w Stanie Kolorado, kilka niezależnych filmowców chce rozśmieszyć publiczność i wejść na wyższy poziom tworzenia filmów.

Komik Adam Hartle i reżyser Anthony Hashem promują wydanie ich nowego filmu “Mile High: Comeback of Cannabis” przez rozdawanie bezpłatnej marihuany dla dorosłych, którzy wezmą udział w nagrywaniu filmu.

Pełnometrażowy film jest komedią dokumentalną, która opowiada o historycznej podróży do Kolorado, które stało się pierwszym stanem w Ameryce który zalegalizował marihuanę do celów rekreacyjnych. Podczas gdy niektórzy filmowcy przekazaliby tą historię w poważny i polityczny sposób, to filmowcy stworzyli splot komedii i polityki mając nadzieję, że zapewni to zabawne spojrzenie na każdy aspekt legalnej marihuany w Kolorado.

Czy jest lepszy sposób aby wzbudzić zainteresowanie u miłośników marihuany, niż przekazując potencjalnym widzom niewielką paczkę ziółkiem przed wpuszczeniem filmu na ekrany?

- Reklama - Cannabis Light logo

“Będę stał przed kinami w każdym tygodniu, rozdając niewielką ilość legalnej marihuany każdemu powyżej 21 lat, aby zabrał ją do domu i cieszył się nią odpowiedzialnie.”

Twórcy filmu twierdzą, że opinie o Mile High są podzielone ze względu na wiek widza. “Pokazaliśmy ten film do tej pory tylko kilku odbiorcą. Osoby w wieku 20-40 lat absolutnie go uwielbiają, ale starszym też się podoba.”
Pojawiły się plotki, że rozdawanie marihuany narusza prawo, jednak nie jest to prawdą. W Kolorado każda osoba powyżej 21 lat ma prawo posiadać marihuanę, i rozdawać ją swobodnie każdemu powyżej 21 roku życia.

Już niedługo na ekranach zobaczymy “Mile High: Comeback of Cannabis“. Trzeba przyznać, że twórcy filmu znają się na marketingu i wiedzą jak przyciągnąć uwagę widza, bo który miłośnik marihuany nie ucieszyłby się dostając woreczek palenia przed pójściem do kina na komedię o marihuanie?

Kup waporyzator w sklepie VapeFully

 

Trailer filmu “Mile High: Comeback of Cannabis”

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -