- Reklama -
Banner

Tajemniczy mężczyźni spuszczają się z helikopterów i wycinają marihuanę

W ostatnim czasie rozpoczęła działalność tajemnicza organizacja w Mendocino Country. Ludzie którzy tam mieszają chcą wiedzieć kim są uzbrojeni mężczyźni którzy spuszczają się z helikopterów i ścinają ich plantacje marihuany.

Ubierają się w stroje moro i ukrywają swoje twarze. Latem tego roku grupa mężczyzn w Mendocino Country która lata samolotem podjęła się misji wyeliminowania marihuany. To nie są policjanci. Pracują dla firmy ochroniarskiej o nazwie Lear Asset Managment.

Według ich promocyjnego plakatu, grupa współpracuje z organami ścigania. Tak właśnie podejrzewała Susan Schindler, kiedy w zeszłym tygodniu jej pole medycznej marihuany zostało wycięte.

“Mieli piły ręczne i zaczęli wycinać wszystkie drzewka”, powiedziała Schindler.

Schindler podeszła do uzbrojonych mężczyzn w kamuflażu którzy spuścili się z helikoptera do jej ogrodu, jednak odmówili oni wylegitymowania się. “Nie było żadnej dokumentacji z akcji, nawet nie zostawili kopii nakazu ścięcia roślin.”

Nie jest jeszcze jasne, kto dokładnie najeżdża na uprawy konopi. Firma ochroniarska Lear podkreśla, że podlegają oni pod prywatną firmę, która ich zatrudnia i jest to całkowicie legalne.

 

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować