Raper otwiera przychodnię z medyczną marihuaną

B-Real z Cypress Hill otwiera przychodnie z medyczna marihuana

Tylko sześciu z 630 kandydatów otrzymało prawo do prowadzenia przychodni z marihuaną, a wśród nich raper B-Real, który zdobył licencję na otwarcie ambulatorium z marihuaną.

B-Real i jego firma Dr. GreenThumb po wygraniu w dwóch konkurencjach podczas tegorocznego Medical Cannabis Cup, teraz będzie miała większe pole do popisu.

“Byliśmy naprawdę podekscytowani, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasza firma została wybrana spośród 630 wnioskodawców. Bycie w pierwszej szóstce w pierwszej rundzie było dla nas bardzo ekscytujące więc jesteśmy bardzo zadowoleni i optymistycznie nastawieni.”

Długoletni miłośnik marihuany powiedział, że jego muzyka doda impuls do jego przedsięwzięcia. B-Real jest zwolennikiem legalizacji od dwóch dekad, a w swojej telewizji B-Real TV dostarcza najświeższych informacji ze świata konopi.

B-Real wydał właśnie mixtape Prescription (recepta) pod pseudonimem Dr. GreenThumb, a jeszcze w tym roku ukaże się nowy album Cypress Hill. Do tego czasu B-Real – Dr. GreenThumb będzie koncentrować się na zapewnieniu pacjentom najlepszego zioła.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ktora wybierasz

Którą dziś wybierasz?

thcv-tetrahydrokannabiwarin

Co to jest THCV i jakie są zalety tego kannabinoidu?