- Reklama -
Banner

Raper otwiera przychodnię z medyczną marihuaną

Tylko sześciu z 630 kandydatów otrzymało prawo do prowadzenia przychodni z marihuaną, a wśród nich raper B-Real, który zdobył licencję na otwarcie ambulatorium z marihuaną.

B-Real i jego firma Dr. GreenThumb po wygraniu w dwóch konkurencjach podczas tegorocznego Medical Cannabis Cup, teraz będzie miała większe pole do popisu.

“Byliśmy naprawdę podekscytowani, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasza firma została wybrana spośród 630 wnioskodawców. Bycie w pierwszej szóstce w pierwszej rundzie było dla nas bardzo ekscytujące więc jesteśmy bardzo zadowoleni i optymistycznie nastawieni.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Długoletni miłośnik marihuany powiedział, że jego muzyka doda impuls do jego przedsięwzięcia. B-Real jest zwolennikiem legalizacji od dwóch dekad, a w swojej telewizji B-Real TV dostarcza najświeższych informacji ze świata konopi.

B-Real wydał właśnie mixtape Prescription (recepta) pod pseudonimem Dr. GreenThumb, a jeszcze w tym roku ukaże się nowy album Cypress Hill. Do tego czasu B-Real – Dr. GreenThumb będzie koncentrować się na zapewnieniu pacjentom najlepszego zioła.

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 

Mogą Cię zainteresować