- Reklama -
Banner

Policjanci używają Twittera aby wytropić hodowców marihuany

 

Jeśli nielegalnie uprawiasz marihuanę w stanie Pensylwania, to są szanse, że miejscowi policjanci już zajęli Twoją trawę – to zła wiadomość. Dobrą wiadomością jest to, że nie mają oni podejrzanych, za opublikowaną serię sarkastycznych komentarzy w kierunku policjantów, którzy użyli mediów społecznościowych w nadziei na złapanie jakiegoś głupiego palacza, który dałby się złapać.

Wcześniej w zeszłym tygodniu, policja ogłosiła, że zespół policjantów odkrył lokalną uprawę marihuany w najbliższej okolicy. Jednak zamiast zniszczyć rośliny, spakowali je na tył radiowozu i przetransportowali je, zrobili zdjęcia, a następnie zostały przesłane na ich konto na Twitterze, wraz z następującym komunikatem:

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Te rośliny marihuany zebrano blisko Colonial Road. Jeśli są twoje, i możesz to udowodnić, zadzwoń.”

 

marihuana-twitter-policja

 

Rozczarowani brakiem odpowiedzi na pierwszego posta, dział postanowił podjąć drugą próbę kilka godzin później z dopiskiem: “Jeśli są twoje, zadzwoń w celu ich zastrzeżenia”

Na szczęście, prawowity właściciel roślin nie był na tyle głupi, aby wpaść w tą zasadzkę. Używamy słowa “głupi”, ponieważ kilka razy policja w Wielkiej Brytania już złapała ogrodników w ten sposób.

W maju policja w Burnley wykonała podobną akcję na Twitterze, aby znaleźć właściciela znalezionej trawy. “Kto stracił ogromne ilości konopi na terenie Burnley? Nie panikuj, znaleźliśmy ją! Zgłoś się na komisariat aby ją odebrać!

W 2012 roku, policja w Solihull znalazła właściciela znalezionego zioła, pisząc na Twitterze: “Kto stracił ogromną ilość marihuany w obszarze Chelmsley Wood? Nie panikuj, znaleźliśmy ją. Proszę przyjść na komisariat, aby ją odebrać”.

Komisarze mówią, że nie czują potrzeby wsadzania kogoś do więzienia za marihuanę, jednak cieszą ich aresztowania, a to przestępstwo niesie za sobą karę jednego roku pozbawienia wolności i 5000 dolarów grzywny.

Oto oryginalny tweet:

 

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować