- Reklama -
Banner

Policja w Waszyngtonie zwraca zarekwirowaną marihuanę właścicielom

Policjanci rutynowo rekwirują zatrzymane narkotyki, ale w zdecydowanej większości przypadków nie myślą o ich zwrocie. Jednak to się zmienia w Dystrykcie Kolumbii.

Policjanci w Waszyngtonie otrzymali specjalne wytyczne, określające, że mieszkańcy są prawnie dopuszczeni do żądania zwrotu zajętej marihuany.

“Osoba, której marihuana lub towary spożywcze z zawartością THC zostały zatrzymane, może ubiegać się o zwrot swojej własności,  odwiedzając komisariat w mieście, gdzie została ona zatrzymana, jednak nie wcześnej niż 24 godziny po jej zajęciu.”

Marihuana do użytku rekreacyjnego została zalegalizowana w zeszłym tygodniu w stolicy USA, ale policja nadal może skonfiskować trawkę, jeśli mieszkaniec nie może potwierdzić swojego wieku i został aresztowany za osobne przestępstwo.

Według WaMu, jeden z mieszkańców stolicy już skorzystał z nowej polityki. Świadkowie mówią, że wszedł do komisariatu i powiedział oficerowi dyżurnemu, że chce odzyskać jego własność – trawkę. Po początkowych nieporozumieniach, policjant był zobowiązany do jej wydania.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować