- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Policja w Waszyngtonie zwraca zarekwirowaną marihuanę właścicielom

Policjanci rutynowo rekwirują zatrzymane narkotyki, ale w zdecydowanej większości przypadków nie myślą o ich zwrocie. Jednak to się zmienia w Dystrykcie Kolumbii.

policja zwraca marihuane mieszkancom waszyngtonu
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Policjanci w Waszyngtonie otrzymali specjalne wytyczne, określające, że mieszkańcy są prawnie dopuszczeni do żądania zwrotu zajętej marihuany.

“Osoba, której marihuana lub towary spożywcze z zawartością THC zostały zatrzymane, może ubiegać się o zwrot swojej własności,  odwiedzając komisariat w mieście, gdzie została ona zatrzymana, jednak nie wcześnej niż 24 godziny po jej zajęciu.”

Marihuana do użytku rekreacyjnego została zalegalizowana w zeszłym tygodniu w stolicy USA, ale policja nadal może skonfiskować trawkę, jeśli mieszkaniec nie może potwierdzić swojego wieku i został aresztowany za osobne przestępstwo.

Według WaMu, jeden z mieszkańców stolicy już skorzystał z nowej polityki. Świadkowie mówią, że wszedł do komisariatu i powiedział oficerowi dyżurnemu, że chce odzyskać jego własność – trawkę. Po początkowych nieporozumieniach, policjant był zobowiązany do jej wydania.

- Reklama - Cannabis Light logo
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -