- Reklama -
Banner

Policja w Waszyngtonie zwraca zarekwirowaną marihuanę właścicielom

Policjanci rutynowo rekwirują zatrzymane narkotyki, ale w zdecydowanej większości przypadków nie myślą o ich zwrocie. Jednak to się zmienia w Dystrykcie Kolumbii.

Policjanci w Waszyngtonie otrzymali specjalne wytyczne, określające, że mieszkańcy są prawnie dopuszczeni do żądania zwrotu zajętej marihuany.

“Osoba, której marihuana lub towary spożywcze z zawartością THC zostały zatrzymane, może ubiegać się o zwrot swojej własności,  odwiedzając komisariat w mieście, gdzie została ona zatrzymana, jednak nie wcześnej niż 24 godziny po jej zajęciu.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Marihuana do użytku rekreacyjnego została zalegalizowana w zeszłym tygodniu w stolicy USA, ale policja nadal może skonfiskować trawkę, jeśli mieszkaniec nie może potwierdzić swojego wieku i został aresztowany za osobne przestępstwo.

Według WaMu, jeden z mieszkańców stolicy już skorzystał z nowej polityki. Świadkowie mówią, że wszedł do komisariatu i powiedział oficerowi dyżurnemu, że chce odzyskać jego własność – trawkę. Po początkowych nieporozumieniach, policjant był zobowiązany do jej wydania.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować