- Reklama -
Banner

Piłkarz Ghany przyłapany na paleniu marihuany

“El Mundo Deportivo” umieściło na swojej stronie internetowej filmik, na którym widać jak Sulley Muntari, piłkarz reprezentacji Ghany i drużyny AC Milan. Zespół Ghany odpadł po wyjściu z fazy grupowej, a Muntari i jego kolega z reprezentacji Kevin-Prince Boateng zostali już wcześniej wydaleni z drużyny.

Na filmiku, uwagę zwraca piłkarz Michael Essien, jednak bystre oko dziennikarzy wypatrzyło na nim jeszcze siedzącego z tyłu Muntariego, wypuszczającego z ust dym, jakby palił marihuanę.

Filmik jest słabej jakości, i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy była to marihuana czy e-papieros (no ale piłkarz i papierosy?!).

 

Filmik z piłkarzem można zobaczyć poniżej

 

O tym, że Muntari pali właśnie marihuanę, a nie np. z sziszy, świadczą niektóre okrzyki i śpiewy, które słychać na filmiku. Jeden z piłkarzy śpiewa o Weed Manie ( popularna nazwa palacza marihuany), a zaraz potem słychać, że “Muntari mówi, że ta ksywka mu się nie podoba. Twierdzi, że powinniśmy zadzwonić po Ganja Mana

Podobny wydźwięk mają też słowa Andre Ayew, który nazywa Muntariego hodowcą marihuany, na co większość na sali wybucha śmiechem”

Muntari i tak pożegnał się z reprezentacją wcześniej niż reszta drużyny. Prawdopodobnie chodziło o spięcie na treningu między nim a Boatengiem, który również przedwcześnie wyleciał z kadry. Widocznie spalili za mało, skoro nawet na treningach się kłócili 🙂

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować