- Reklama -
Banner

Piłkarz Ghany przyłapany na paleniu marihuany

“El Mundo Deportivo” umieściło na swojej stronie internetowej filmik, na którym widać jak Sulley Muntari, piłkarz reprezentacji Ghany i drużyny AC Milan. Zespół Ghany odpadł po wyjściu z fazy grupowej, a Muntari i jego kolega z reprezentacji Kevin-Prince Boateng zostali już wcześniej wydaleni z drużyny.

Na filmiku, uwagę zwraca piłkarz Michael Essien, jednak bystre oko dziennikarzy wypatrzyło na nim jeszcze siedzącego z tyłu Muntariego, wypuszczającego z ust dym, jakby palił marihuanę.

Filmik jest słabej jakości, i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy była to marihuana czy e-papieros (no ale piłkarz i papierosy?!).

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

 

Filmik z piłkarzem można zobaczyć poniżej

 

O tym, że Muntari pali właśnie marihuanę, a nie np. z sziszy, świadczą niektóre okrzyki i śpiewy, które słychać na filmiku. Jeden z piłkarzy śpiewa o Weed Manie ( popularna nazwa palacza marihuany), a zaraz potem słychać, że “Muntari mówi, że ta ksywka mu się nie podoba. Twierdzi, że powinniśmy zadzwonić po Ganja Mana

Podobny wydźwięk mają też słowa Andre Ayew, który nazywa Muntariego hodowcą marihuany, na co większość na sali wybucha śmiechem”

Muntari i tak pożegnał się z reprezentacją wcześniej niż reszta drużyny. Prawdopodobnie chodziło o spięcie na treningu między nim a Boatengiem, który również przedwcześnie wyleciał z kadry. Widocznie spalili za mało, skoro nawet na treningach się kłócili 🙂

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować