- Reklama -
Banner

Pierwszy hipermarket z marihuaną

Grupa Cannabis Co.  złożyła propozycje zbudowania mega kompleksu wartego 5 milionów dolarów. Placówka zlokalizowana w Denver będzie miała działać pod nazwą Rocky Moutain Pure Retail Marijuana.

Hipermarket z marihuaną będzie składał się ze sklepu detalicznego o powierzchni prawie 600m², który będzie samowystarczalny za pomocą krytej farmy marihuany o powierzchni 2000m².

Ponadto, kompleks ma również zawierać “ogród botaniczny” o powierzchni 4000m², muzeum historii zakazu marihuany o powierzchni 350m²i kolejne 1100m² na pozostałą przestrzeń handlową.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Rocky Moutain Pure będzie miejscem, które pozwoli mieszkańcom i turystom nie tylko zakupić najlepsze dostępne produkty, ale dowiedzieć się również o zaletach marihuany i historii prohibicji, wypić filiżankę kawy przy światowej klasy hodowlach”, powiedział Ethan Borg z Colorado Cannabis Company.

Wnioskodawca Ethan Borg z Cananbis Co. przekonuje, że zatrudnia już 30 osób w trzech przychodniach z medyczną marihuaną, kuchnie do przygotowywania jedzenia i przekąsek z THC, laboratorium do ekstrakcji koncentratów i hodowlę indoor o powierzchni ponad 1000m².

Ostateczne zdanie czy ogromny market z marihuaną powstanie, będzie miała Rada Miasta, jak również złonkowie komisji planowania i zagospodarowania przestrzennego.

 

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 

Mogą Cię zainteresować