- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Pierwszy hipermarket z marihuaną

Grupa Cannabis Co.  złożyła propozycje zbudowania mega kompleksu wartego 5 milionów dolarów. Placówka zlokalizowana w Denver będzie miała działać pod nazwą Rocky Moutain Pure Retail Marijuana.

Pierwszy hipermarket z marihuaną ma powstać w Denver
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Hipermarket z marihuaną będzie składał się ze sklepu detalicznego o powierzchni prawie 600m², który będzie samowystarczalny za pomocą krytej farmy marihuany o powierzchni 2000m².

Ponadto, kompleks ma również zawierać “ogród botaniczny” o powierzchni 4000m², muzeum historii zakazu marihuany o powierzchni 350m²i kolejne 1100m² na pozostałą przestrzeń handlową.

“Rocky Moutain Pure będzie miejscem, które pozwoli mieszkańcom i turystom nie tylko zakupić najlepsze dostępne produkty, ale dowiedzieć się również o zaletach marihuany i historii prohibicji, wypić filiżankę kawy przy światowej klasy hodowlach”, powiedział Ethan Borg z Colorado Cannabis Company.

Wnioskodawca Ethan Borg z Cananbis Co. przekonuje, że zatrudnia już 30 osób w trzech przychodniach z medyczną marihuaną, kuchnie do przygotowywania jedzenia i przekąsek z THC, laboratorium do ekstrakcji koncentratów i hodowlę indoor o powierzchni ponad 1000m².

Ostateczne zdanie czy ogromny market z marihuaną powstanie, będzie miała Rada Miasta, jak również złonkowie komisji planowania i zagospodarowania przestrzennego.

- Reklama - Cannabis Light logo

 

2 KOMENTARZE
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -