Pierwszy billboard reklamujący przychodnie z medyczną marihuaną

Kierowcy w Bay Arena w Kalifornii mogą zauważyć czarną tablicę z napisem “Magnolia Oakland” dużą zieloną czcionką. Jeśli podjadą bliżej, zobaczą, że jest to reklama nowo otwartej przychodni z medyczną marihuaną.

marihuana-Billboard
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Dyrektor Magnolia Wellness w Oakland, i Sacramento powiedział, że ciekawą przygodą było znalezienie miejsca dla swoich reklam. “Jednym z wyzwań dla Magnolia Wellness była niechęć mediów, aby zaakceptować reklamę przychodni medycznej marihuany.”

Federal Communications Commission (FCC) która kontroluje telewizje, radio i dostawców billboardów odmawia przyjęcia reklam z branży konopi.

Magnolia zakupiła reklamy w kliku niezależnych stacjach radiowych, i ostatnio w niewielkiej firmie, która jest w posiadaniu billboardu przy ruchliwej autostradzie. “Reklamowanie się jest dla nas bardzo korzystne. Jesteśmy stosunkowo krótko na rynku, i chcemy się pokazać w środkach masowego przekazu. Widzimy już zwiększony ruch pacjentów, którzy nawiązywali do reklamy na billboardzie.

Pacjenci oprócz medycznej marihuany, mogą też skorzystać z bezpłatnego masażu i strzyżenia, jak również podziwiać mural który upiększa otoczenie.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -