- Reklama -
Banner

Pierwszy billboard reklamujący przychodnie z medyczną marihuaną

Kierowcy w Bay Arena w Kalifornii mogą zauważyć czarną tablicę z napisem “Magnolia Oakland” dużą zieloną czcionką. Jeśli podjadą bliżej, zobaczą, że jest to reklama nowo otwartej przychodni z medyczną marihuaną.

Dyrektor Magnolia Wellness w Oakland, i Sacramento powiedział, że ciekawą przygodą było znalezienie miejsca dla swoich reklam. “Jednym z wyzwań dla Magnolia Wellness była niechęć mediów, aby zaakceptować reklamę przychodni medycznej marihuany.”

Federal Communications Commission (FCC) która kontroluje telewizje, radio i dostawców billboardów odmawia przyjęcia reklam z branży konopi.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Magnolia zakupiła reklamy w kliku niezależnych stacjach radiowych, i ostatnio w niewielkiej firmie, która jest w posiadaniu billboardu przy ruchliwej autostradzie. “Reklamowanie się jest dla nas bardzo korzystne. Jesteśmy stosunkowo krótko na rynku, i chcemy się pokazać w środkach masowego przekazu. Widzimy już zwiększony ruch pacjentów, którzy nawiązywali do reklamy na billboardzie.

Pacjenci oprócz medycznej marihuany, mogą też skorzystać z bezpłatnego masażu i strzyżenia, jak również podziwiać mural który upiększa otoczenie.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować