- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Nowe video przeciwko legalizacji mówi, że marihuana jest nowym tytoniem. Zgadzasz się z tym?

Anty legalizacyjny Projekt SAM (Smart Approaches to Marijuana) udostępnił nowe nagranie porównujące marihuanę do tytoniu. Film zaczyna się od słynnego kongresu w kwietniu 1994 roku, kiedy to kierownicy największych firm tytoniowych stwierdzili, że nikotyna nie uzależnia.

marihuana i tytoń
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

“Mamy nadzieję, że ludzie zdadzą sobie sprawę, że legalizacja marihuany jest próbą stworzenia kolejnego “wielkiego przemysłu tytoniowego”, który ma generować zyski, jednocześnie powodując szkody dla ludzkiego zdrowia i zwiększenie ilości uzależnionych”, powiedział prezes projektu Kevin Sabet.

Film mówi, że przemysł marihuany obrał tą samą taktykę co przemysł tytoniowy, czyli zaprzeczanie szkodom zdrowotnym, które spowodowane jest paleniem papierosów, stworzenie zagrożenia dla dzieci i zagrożenie dla zdrowia publicznego.

Film kończy się słowami “Już raz zostaliśmy oszukani przez przemysł opierający się na uzależnianiu dla zysków. Nie pozwól by to się powtórzyło.”

Więc zostawiamy pytanie naszym czytelnikom:

Czy uważasz, że przemysł marihuany dążąc do legalizacji i normalizacji prawa wykorzystuje taką samą taktykę co przemysł tytoniowy?

- Reklama - Cannabis Light logo

Zostaw komentarz poniżej, aby wyrazić swoje zdanie.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -