- Reklama -
Banner

Nowe video przeciwko legalizacji mówi, że marihuana jest nowym tytoniem. Zgadzasz się z tym?

Anty legalizacyjny Projekt SAM (Smart Approaches to Marijuana) udostępnił nowe nagranie porównujące marihuanę do tytoniu. Film zaczyna się od słynnego kongresu w kwietniu 1994 roku, kiedy to kierownicy największych firm tytoniowych stwierdzili, że nikotyna nie uzależnia.

“Mamy nadzieję, że ludzie zdadzą sobie sprawę, że legalizacja marihuany jest próbą stworzenia kolejnego “wielkiego przemysłu tytoniowego”, który ma generować zyski, jednocześnie powodując szkody dla ludzkiego zdrowia i zwiększenie ilości uzależnionych”, powiedział prezes projektu Kevin Sabet.

Film mówi, że przemysł marihuany obrał tą samą taktykę co przemysł tytoniowy, czyli zaprzeczanie szkodom zdrowotnym, które spowodowane jest paleniem papierosów, stworzenie zagrożenia dla dzieci i zagrożenie dla zdrowia publicznego.

Film kończy się słowami “Już raz zostaliśmy oszukani przez przemysł opierający się na uzależnianiu dla zysków. Nie pozwól by to się powtórzyło.”

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Więc zostawiamy pytanie naszym czytelnikom:

Czy uważasz, że przemysł marihuany dążąc do legalizacji i normalizacji prawa wykorzystuje taką samą taktykę co przemysł tytoniowy?

Zostaw komentarz poniżej, aby wyrazić swoje zdanie.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować