Niemiecki polityk oblewa się wiadrem wody przy krzaku marihuany

Niemiecki polityk wziął udział w Ice Bucket Challenge, i spowodował zamieszanie w internecie poprzez ciche wsparcie dla legalizacji marihuany.

niemiecki-polityk-icebucketchallenge-marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Cem Özdemir dołączył do tysięcy osób na całym świecie, kiedy wziął udział w Ice Bucket Challenge oblewając się lodowatą wodą i wrzucając klip video na YouTube, w celu podniesienia świadomości o neurodegeradacyjnej chorobie Lou Gehriga czyli ALS.

W przeciwieństwie do innych osób publicznych, Özdemir wykonał zadanie stojąc obok rośliny konopi w Berlinie na balkonie.

Ona nie stała tam przez przypadek” przyznał Özdemir , mówiąc, że chciał dodać “delikatne oświadczenie polityczne” biorąc udział w#IceBucketChallenge.

Tak, to jest roślina konopi” powiedział w czwartek, potwierdzając to, co wielu komentatorów w internecie już zdążyło dostrzec.

My, jesteśmy zielonymi przyjaciółmi wolności“, powiedział Özdemir. “To czy ktoś może spożywać marihuanę, powinno być podejmowane przez samych obywateli w wolnym społeczeństwie.

Reakcje w internecie były mieszane, a niektórzy zastanawiają sie, czy polityk nie powinien zostać ukarany za nielegalne posiadanie marihuany.

Jeden z komentatorów na Twitterze powiedział: “Özdemir udowodnił, że Niemcy nie tylko dobrze grają w piłkę, ale również mają piękne kwiaty marihuany“.

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -