- Reklama -
Banner

Niemiecki polityk oblewa się wiadrem wody przy krzaku marihuany

Niemiecki polityk wziął udział w Ice Bucket Challenge, i spowodował zamieszanie w internecie poprzez ciche wsparcie dla legalizacji marihuany.

Cem Özdemir dołączył do tysięcy osób na całym świecie, kiedy wziął udział w Ice Bucket Challenge oblewając się lodowatą wodą i wrzucając klip video na YouTube, w celu podniesienia świadomości o neurodegeradacyjnej chorobie Lou Gehriga czyli ALS.

W przeciwieństwie do innych osób publicznych, Özdemir wykonał zadanie stojąc obok rośliny konopi w Berlinie na balkonie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ona nie stała tam przez przypadek” przyznał Özdemir , mówiąc, że chciał dodać “delikatne oświadczenie polityczne” biorąc udział w#IceBucketChallenge.

Tak, to jest roślina konopi” powiedział w czwartek, potwierdzając to, co wielu komentatorów w internecie już zdążyło dostrzec.

My, jesteśmy zielonymi przyjaciółmi wolności“, powiedział Özdemir. “To czy ktoś może spożywać marihuanę, powinno być podejmowane przez samych obywateli w wolnym społeczeństwie.

Reakcje w internecie były mieszane, a niektórzy zastanawiają sie, czy polityk nie powinien zostać ukarany za nielegalne posiadanie marihuany.

Jeden z komentatorów na Twitterze powiedział: “Özdemir udowodnił, że Niemcy nie tylko dobrze grają w piłkę, ale również mają piękne kwiaty marihuany“.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować