- Reklama -
Banner

5 krajów, w których marihuana jest najtańsza

Chcesz dowiedzieć się, w których miejscach na świecie znaleźć najtańszą marihuanę? Oto lista 5 krajów, w których marihuana jest najtańsza.

5. Południowa Afryka

południowa-afryka

W Południowej Afryce, cena za gram marihuany oscyluje w granicach 4,45$ za gram. Jest to mniej więcej o połowę taniej, niż średnia cena za gram marihuany w w stanach, gdzie marihuana jest legalna i można się nią cieszyć nie ryzykując odpowiedzialnością karną. Należy upewnić się jednak, że kupując marihuanę w Afryce Południowej pochodzi ona z wiarygodnego źródła, ponieważ niektóre raporty wykazały, że dilerzy dodają do niej min. trutkę na szczury, tworząc niebezpieczny narkotyk nazywany “nyope”.

4. Afganistan

article-2112270-1215E5A2000005DC-961_634x419

Marihuana w Afganistanie była uprawiana od wieków, aż do 1973 roku, kiedy marihuana i opium stały się nielegalne. Średnia cena za gram marihuany w Afganistanie kosztuje około 4,35$. Miejsc, gdzie można znaleźć pola konopi indyjskich jest wiele, jednak należy uważać, aby nie trafić w obszar na którym toczą się wojny. W 2012 roku wielu Amerykańskich żołnierzy robiło sobie zdjęcia z roślinami konopi indyjskich.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

3. Indie

m19_25457263

Spadek ceny marihuany znacząco można odczuć w Indiach, gdzie średnia cena za gram to 3 dolary. Konopie w Indiach są powszechne i głęboko zakorzenione w tamtejszej kulturze. Mają tam one również znakomite warunki do wzrostu, zwłaszcza w północnej części Indii. Noc Shivy, wypadająca na przełomie lutego i marca to najważniejsze święto w hinduiźmie poświęcone kultowi Shivy. Jest to dzień, gdy prawo w Indiach zabraniające posiadania i zażywania marihuany oficjalnie przestaje obowiązywać.

2. Brazylia

BrazilFlag-over-Cannabis-Leaves

Brazylia jest krajem znanym na całym świecie z kilku rzeczy: pomnika Jezusa, pięknych krajobrazów, niesamowitych plaż, pięknych kobiet i marihuany za 2,41$! Jak tu jej nie kochać?

1. Urugwaj

urugay-marijuana

Urugwaj jest najlepszym miejscem na świecie do palenie marihuany, ponieważ zarówno uprawa jak i jej posiadanie do własnego użytku jest legalne (w określonych ilościach), ale jest także miejscem, gdzie można kupić marihuanę najtaniej na świecie. Gram marihuany w Urugwaju kosztuje średnio 1,2$.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować