Mrożona pizza z marihuaną – spełnienie każdego palacza

Nadchodzi to, o czym każdy leniwy palacz marzył -mrożona pizza z marihuaną, którą możesz trzymać w zamrażalniku czarną godzinę. 

mrożona-pizza-z-marihuana
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Każda pizza o średnicy 15cm zawiera 250mg THC.

Wcześniej w tym roku, pizzeria z Vancouver rozpoczęła sprzedaż placków z zawartą w nich marihuaną. Owszem, pomysł jest genialny, ale co z ludźmi, którzy chcą cieszyć się magiczną pizzą bez konieczności wychodzenia z domu?

Na ratunek przychodzi firma z Los Angeles –  Stoned Oven Gourmet Medibles, która serwuje mrożoną pizzę z marihuaną. Założona przez 24-letniego ganja przedsiębiorce “Hendego Mark, spółka sprzedaje 15 centymetrowe indywidualne pizze – które zawierają 250 mg THC, i można je nabyć za 10 dolarów.

 

pizza-mrozona-z-marihuana
Mrożoną pizze z marihuaną można już dostac w Los Angeles

 

“Lepiej nie jeść całej pizzy na raz” – mówi Mark w LA Weekly. “Ta pizza jest naprawdę niebezpieczna, więc lepiej nikomu nie robić żartów”.

Właściciel radzi, aby zjeść jedną czwartą pizzy, napić się wody, poczekać pół godziny, a następnie ocenić sytuację. Dobrym pomysłem jest, aby mieć jeszcze jedną mrożoną pizzę na zapas, aby móc coś zjeść nie uzyskując jeszcze większego haju.

 

mrozona-pizza-z-marihuana

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -