- Reklama -
Banner

Mighty+ już dostępne! Udoskonalona wersja Mighty na którą czekali fani waporyzacji

Storz & Bickel to marka, której nie trzeba przedstawiać zwolennikom inhalacji suszem roślinnym. Producent- legenda, który przetarł szlaki i stworzył pionierskie waporyzatory, które nadal są niedoścignionym wzorem i numerem jeden dla wielu miłośników waporyzacji. O jakich urządzeniach mowa?

To oczywiście Mighty, Crafty i Volcano. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Ponieważ, niedawno odbyła się premiera nowych wersji tych vaporizerów. Mighty+,Crafty+ V2.0, Volcano Hybrid i Volcano Classic Onyx Edition- to najgorętsze nowości niemieckiego producenta.

Mighty+ mała – Wielka zmiana w sposobie ładowania

Vaporizer Mighty+
Zmiana sposobu ładowania w Mighty+

Zacznijmy od Mighty+, jakie ulepszenia pojawiły się w nowej wersji tego kultowego wapka? Przede wszystkim zmienił się sposób ładowania. Uff- nareszcie można by powiedzieć. Klasyczna wersja Mighty ładowana jest tylko za pomocą dedykowanej ładowarki. Kłopotliwa sprawa, jeśli urządzenie rozładuje się, gdy jesteśmy poza domem lub co gorsza zapomnimy zabrać ze sobą ładowarki w podróż. Mighty+ ładowane jest standardowym wejściem USB-C, prosta zmiana, a jaka przydatna! Co więcej Mighty+ daje możliwość szybkiego doładowania baterii do poziomu 80% w zaledwie 40 min. Znany tę funkcję chociażby z nowych Smartphonów, a teraz także z Mighty+.

Kolejnym udoskonaleniem zarówno w Mighty jak i w Crafty+ V2.0 jest komora grzewcza, która została pokryta warstwą ceramiki. Niezmiennie komory te wykonane są ze stali nierdzewnej, ale dodatkowa warstwa ceramiczna ma zapobiegać przywieraniu suszu do ścianek i jeszcze bardziej poprawić walory smakowe. Czy różnica jest odczuwalna? My jeszcze jesteśmy w trakcie testów. Dajcie znać jak Wasze odczucia!

Crafty+ V2.0 drobne modyfikacje

Vaporizer Crafty+ 2.0
Crafty+ – nowa wersja popularnego vaporizera Crafty

Zmiany w Crafty+ V2.0 są niewielkie, ale na pewno przydatne. Producent zastosował dokładnie ten sam pomysł w wypadku obu tych urządzeń. Crafty+ V2.0 ładowane jest USB-C zamiast micro-USB, jak ma to miejsce we wcześniejszej wersji Crafy+ oraz posiada dokładnie tę samą funkcję szybkiego doładowania baterii. Spodziewaliście się czegoś więcej? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii.

Volcano Hybrid Onyx Edition i Volcano Classic Onyx Edition

Vaporizery Volcano Onyx
Vaporizery Volcano z serii Onyx

Premiera Mighty+ zelektryzowała rynek waporyzatorów przenośnych, dlatego Storz & Bickel postanowił w tym samym czasie wypuścić nowe odsłony swoich najbardziej rozpoznawalnych waporyzatorów stacjonarnych: Volcano Hybrid Onyx Edition i Volcano Classic Onyx Edition. Parametry obu tych urządzeń pozostały bez zmian, ale możemy je teraz nabyć w nowej, eleganckiej obudowie w czarnym, matowym kolorze. Jedno jest pewne oba te wapki prezentują się znakomicie w nowej szacie!

Mighty plus masz pytania dotyczące vaporizera?

Mighty plus - nowa odsłona waporyzatora od Storz & Bickel

Z całą pewnością Storz & Bickel po raz kolejny wyznaczył nowe standardy w świecie urządzeń do waporyzacji. Niemiecka jakość i niezawodność, produkcja pary na niezmiennym, niedoścignionym poziomie i podkręcony wygląd. Czego chcieć więcej? Zainteresował Cię Mighty lub inny vaporizer? Pełną ofertę modeli waporyzatorów Storz & Bickel znajdziesz na Vaporshop.pl. Potrzebujesz pomocy w doborze wapka dla siebie? Służymy pomocą! Zapraszamy do kontaktu na czacie lub telefonicznie. A teraz niech moc Mighty plus będzie z nami!

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.

Mogą Cię zainteresować