- Reklama -
Banner

Kolejne otwarcia Coffee Shop Poland. Zainwestuj w swój sklep konopny

Szczęśliwie już dawno minęły czasy, gdy produkty konopne kojarzyły się wyłącznie z czymś niewłaściwym i nielegalnym. Dzisiaj (również wśród Polaków) wzrasta świadomość na tematach prozdrowotnych właściwości Cannabis. Coffee Shop Poland to bodziec do tego, by nie tylko lepiej poznać potencjał konopi, ale też by wykorzystać go dla swoich biznesowych celów. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o tych możliwościach.

Produkty konopne – dobrym pomysłem na legalny biznes

Nieskończona ilość korzyści Cannabis została już dostrzeżona i zaakceptowana przez polskie prawo, co zaowocowało pełną legalnością biznesów propagujących wszystko, co dobre w produktach konopnych. Tym samym Coffee Shop Poland to znacznie więcej niż placówki oferujące dostęp do tych wyrobów – to również sposób na dotarcie do osób, które mogą sobie przynieść upragnioną ulgę wraz z medyczną marihuaną, ale jeszcze nie są tego świadome.

coffee shop poland franczyza sklepu konopnego

Placówki Coffee Shop Poland – najważniejsze fakty:

 • status “Punktu Rejestracji Pacjentów Kliniki Cannabis”,

 • współpraca ze specjalistami uprawnionymi do wystawienia recepty,

 • motto “Pomagaj Zarabiaj”.

Jeśli więc też od zawsze chciałeś swoje życie zawodowe oprzeć na solidnych fundamentach, które pozwolą CI równocześnie zarabiać (niemało – nawet 15 000 zł przy wsparciu franczyzodawcy!) na życie i pomagać innym – sieć Coffee Shop Poland może być właśnie tym, czego szukasz. Tym bardziej, że trzeba przyznać, że z każdym dniem jest coraz bardziej popularna i współpraca na terenie całego kraju wspólnie się rozwija. Już dzisiaj w Polsce prężnie działa 11 placówek franczyzowych, a kolejne są w drodze. Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze miejsca należące do sieci – odwiedź Lubartów, Białystok bądź Lublin.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

sklep konopny coffee shop poland

Jak stać się częścią Coffee Shop Poland?

Jeśli chcesz już teraz odkryć pomysł na biznes, który poprowadzi Cię do czystego i legalnego biznesu – bądź jednym z przodowników w branży konopii na polskiej ziemi. Coffee Shop Poland to sieć w całości poświęcona właśnie produktom konopnym i tylko na tej niszy się skupiająca, co czyni ją wyjątkową. Tak samo wyjątkowe są wysokiej jakości produkty, które będziesz udostępniał u siebie jako franczyzobiorca. Szybka i niskokosztowa droga do wysokich zarobków – to właśnie Coffee Shop Poland. To czego potrzebujesz, aby zacząć to 49 000 netto i lokal użytkowy, może być nawet powierzchnia 20-30 metrów kwadratowych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania.

W cenie wejściowej zyskujesz wszystko, czego potrzeba do rozkręcenia intratnego biznesu – od prawa do używania firmy i znaku towarowego Franczyzodawcy, przez wystrój i wyposażenie lokalu handlowego, aż po firmowe ubrania. Zadbamy też o otoczkę marketingową – online i w druku tradycyjnym, jak również wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę poprzez szkolenia z ramienia specjalistów. Program lojalnościowy z pieczątką, opłata licencyjna, certyfikaty ,przygotowanie sklepu – to wszystko masz z naszej strony, podobnie jak pełne zakwaterowanie lokalu z pieczątką sanitarną, co pozwoli Ci szybko zacząć i w końcu zarabiać na siebie. Nie pozwól, by taka okazja Cię ominęła – wykorzystaj potencjał cannabis dla siebie i lokalnego rynku.

Odwiedź stronę www.coffeeshoppoland.pl

e-mail : kontakt@coffeeshoppoland.pl

Tel : 573996732

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować